Український ресторан став легендарним на Мангеттені

20 липня 2017
UAPOST.US
У Нью-Йорку всім відомо, що якщо хочеш почути українську мову, скуштувати справжніх українських страв – треба їхати у так зване "Східне село". Тут, на розі Другої авеню та Дев’ятої вулиці, є і Український народний дім, і Пластова станиця, і відомий цілодобовий український ресторан Veselka ("Веселка").
 
uapost.us
 
За свою понад 60-річну історію українська "Веселка" стала одним із легендарних мангеттенських місць, де 24 години на добу, 7 днів на тиждень можна поласувати простими і недорогими українськими стравами. 

Том Берчард – власник ресторану, його перша дружина була донькою засновника "Веселки", відомого у Нью-Йорку українського патріота Володимира Дармохвала.

"Його не дуже тішив той факт, що я одружуюся з його донькою. Він мріяв, що вона вийде заміж за українського хлопця, але мені здається, я почав завойовувати його увагу досить швидко. Він побачив, що мені можна довіряти", – ділиться спогадами Том Берчард.

Свекор розповідав Томові про історію України і найбільше хотів бачити державу незалежною, однак 1974 року він раптово помер, просто на роботі. Згодом на прохання родини власника керувати рестораном почав Том Берчард.Спершу "Веселка" була геть не схожою на сучасну, згадує Том. Це була місцева крамниця, де продавалися солодощі, цигарки, газети і лотерейні білети, а, окрім того, подавали українські обіди та вечері.

Наразі кухня "Веселки" – величезна, особливо як для Мангеттена. Лише борщу тут готують майже 20 тисяч літрів на рік. І хоч здебільшого в ресторані працюють українці, склад працівників – мультикультурний, а серед відвідувачів 90% – іноземці, каже шеф-кухар Дмитро Марценюк. Клієнтів у ресторані ніколи не бракує, а на вихідних ще й у черзі доведеться постояти.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше