Український проект "Спадок" тепер доступний для користувачів Amazon

23 грудня 2016
Редакція
Спадок / Back to Basics - цикл коротких атмосферних роликів, присвячених українській культурі, традиціям і народним звичаям. Пілотний епізод був опублікований у травні цього року на офіційному каналі FILM.UA Group у YouTube та отримав більше 44 000 переглядів.

Одна з частин циклу називається "Національне святкове вбрання" і дає глядачам змогу побачити, як в XIX-ХХ столітті виглядала українка в залежності від віку, соціального статусу та області проживання. Для цього в кожному з коротких, але яскравих епізодів, відтворено характерний для певного регіону етнічний образ.
 

 
Тетяна Шершньова, менеджер з продажу контенту на TV і Digital платформи коментує: "Для Amazon є нетиповим розміщення коротких роликів. Платформа позиціонує себе, як онлайн-кінотеатр. Але їх зацікавив проект "Спадок", оскільки ролики досить якісні як технічно, так і за змістом".

Символами циклу "Національне святкове вбрання" стали українські жінки, чиє життя тісно пов'язане з основною ідеєю циклу - дбайливим збереженням і популяризацією безцінних багатств української культури і народних традицій. Наприклад, однією з представниць проекту стала етно співачка Росава.

 

 
Відеорлики проекту СПАДОК доступні на території США та Канади, в Україні прем'єра ще не відбулася.
 
Національні образи надані проекту з приватних колекцій. Консультантами виступили відомі українські фольклористки Марічка Квітка і Людмила Климук.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше