Український проект "Спадок" тепер доступний для користувачів Amazon

23 грудня 2016
Редакція
Спадок / Back to Basics - цикл коротких атмосферних роликів, присвячених українській культурі, традиціям і народним звичаям. Пілотний епізод був опублікований у травні цього року на офіційному каналі FILM.UA Group у YouTube та отримав більше 44 000 переглядів.

Одна з частин циклу називається "Національне святкове вбрання" і дає глядачам змогу побачити, як в XIX-ХХ столітті виглядала українка в залежності від віку, соціального статусу та області проживання. Для цього в кожному з коротких, але яскравих епізодів, відтворено характерний для певного регіону етнічний образ.
 

 
Тетяна Шершньова, менеджер з продажу контенту на TV і Digital платформи коментує: "Для Amazon є нетиповим розміщення коротких роликів. Платформа позиціонує себе, як онлайн-кінотеатр. Але їх зацікавив проект "Спадок", оскільки ролики досить якісні як технічно, так і за змістом".

Символами циклу "Національне святкове вбрання" стали українські жінки, чиє життя тісно пов'язане з основною ідеєю циклу - дбайливим збереженням і популяризацією безцінних багатств української культури і народних традицій. Наприклад, однією з представниць проекту стала етно співачка Росава.

 

 
Відеорлики проекту СПАДОК доступні на території США та Канади, в Україні прем'єра ще не відбулася.
 
Національні образи надані проекту з приватних колекцій. Консультантами виступили відомі українські фольклористки Марічка Квітка і Людмила Климук.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше