Український проект "Спадок" тепер доступний для користувачів Amazon

23 грудня 2016
Редакція
Спадок / Back to Basics - цикл коротких атмосферних роликів, присвячених українській культурі, традиціям і народним звичаям. Пілотний епізод був опублікований у травні цього року на офіційному каналі FILM.UA Group у YouTube та отримав більше 44 000 переглядів.

Одна з частин циклу називається "Національне святкове вбрання" і дає глядачам змогу побачити, як в XIX-ХХ столітті виглядала українка в залежності від віку, соціального статусу та області проживання. Для цього в кожному з коротких, але яскравих епізодів, відтворено характерний для певного регіону етнічний образ.
 

 
Тетяна Шершньова, менеджер з продажу контенту на TV і Digital платформи коментує: "Для Amazon є нетиповим розміщення коротких роликів. Платформа позиціонує себе, як онлайн-кінотеатр. Але їх зацікавив проект "Спадок", оскільки ролики досить якісні як технічно, так і за змістом".

Символами циклу "Національне святкове вбрання" стали українські жінки, чиє життя тісно пов'язане з основною ідеєю циклу - дбайливим збереженням і популяризацією безцінних багатств української культури і народних традицій. Наприклад, однією з представниць проекту стала етно співачка Росава.

 

 
Відеорлики проекту СПАДОК доступні на території США та Канади, в Україні прем'єра ще не відбулася.
 
Національні образи надані проекту з приватних колекцій. Консультантами виступили відомі українські фольклористки Марічка Квітка і Людмила Климук.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше