Український плейлист місяця


Ми відібрали кілька цікавих треків сучасних українських виконавців, які варті потрапити до ваших плейлистів. Стиль музики, ступінь популярності виконавця не мають значення. Головне, щоб в музиці була музика.

Джамала – I Believe In U

Естетичний кліп, знятий в Португалії, в Youtube коментують англійською не менше, аніж на українській і російській мовах. Інтерес міжнародного масштабу.
 

OY Sound System

Oy Sound System - це нова музична ідея, яку реалізують брати Галаневичі. Старший з них - Марк, відомий на міжнародній сцені роботою в групі "ДахаБраха", молодший брат Тарас грав бейс музику в забої андеграунду. Поєднуючи bass music, ethno, reggae, indie-rock та інші стилі, вони готові сказати своє слово у просторі нової української музики.
 

PANCHYSHYN – Щастя моє

Ми не встояли перед щирістю і чистотою почуттів автора цієї пісні. Поп-музика з тонкою, ледь помітною нотою смутку, яка тільки загострює переживання радості.
 

Sasha Boole – Пилю обріз

Одна з найбільш красномовних пісень з нового релізу чернівецького менестреля. Рекомендуємо весь альбом.
 

LUMIERE – Не зникай

На рідкість вдалий приклад гітарно-синтетичного поп-року, де і куплет, і приспів - на рівні. Сентиментально, нехитро, витончено.
 

Плесо – Грози

Чергова вдала пісня від львівської інді-групи, у якій є все для успіху - від таланту до харизми. Залишилося трохи краще записуватися і голосніше про себе заявляти.


 

Semmar – Віраж

Новий сингл київського квартету, в минулому тріо. Поповнення складу барабанщиком не сильно відбилося на звучанні: це все той же Depeche Mode українською, тільки тепер ще більш щільно обвішаний синт-гірляндами.
 

Atlantic Wiz – Love Sensation

Вражаючий дебют київського тріо, який стартував з щільного і винахідливого інді-попу за участі психоделії. Звук на диво, гнучкий та органічний. Загалом, суцільний гедонізм.
 


MAiAK – Golden Dreams

Найліричніша з композицій нового міні-альбому групи MAiAK «Untitled Kingdom». Весь альбом прекрасний (на сьогодні один з кращих ЕР року в Україні), але сага про золоті сни / мрії особливо пронизлива.
 

 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше