Український мультик переміг на Міжнародному кінофестивалі "Кіно і ти"

9 жовтня 2017
UAPOST.US
Мультфільм "Бяка-закаляка", створений за участю дітей-аутистів з дніпровського центру "Дитинство за гранню", посів перше місце на 7-му Міжнародному кінофестивалі "Кіно і ти", який проходив у Маріуполі, і зібрав команди з 10 країн. Дніпро представили студія "Мультиварка", кіношкола "Суперстар", кіноцентр "Веснянка" і "Телетеатр". За словами члена журі кінофестивалю Наталії Огородньої, роботи "дітей дощу" викликали великий інтерес у гостей і учасників фестивалю.
  Сценарист, режисер, оператор мультфільму "Бяка — закаляка" і водночас керівник студії "Мультиварка" Іван Романенко зняв цілу анімаційну серію, яка підкорила серця журі та глядачів. Створений ним документальний фільм "Паралельні світи" отримав у номінації професійних фільмів спеціальний диплом за розкриття важливої соціальної тематики.

Романенко розповів, що його дружина Ірина працює у центрі "Дитинство за гранню" для дітей-аутистів, які живуть у "паралельному світі", бо суспільство їх не приймає. "Тема мене вразила, і в рамках арт-терапії ми почали на базі центру знімати фільм "Паралельні світи" про життя таких дітей, і разом з ними ставили мультик "Бяка-закаляка", — зазначив Іван Романенко.За словами голови громадської організації допомоги людям з аутизмом Лідії Фролової, ідея залучити дітей-аутистів до створення мультфільмів здалася їй нереальною. Але Іван та Ірина почали працювати спочатку з однією дитиною, потім — з двома, трьома… Кожна маленька сцена — одне заняття, близько 20 тис. фото, з яких через півроку з’явився фільм. Фахівці центру зрозуміли, що досвід не просто вдалий: можна навіть проводити профорієнтацію. Саме тоді й створили міні-студію.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Свіжа кров: 5 вартісних серіалів 2018 року
Впевнена, ви любите серіали:). Захоплююча картинка, сюжети, після яких повторюєш: "Не може бути". Ми зібрали для вас 5 новинок цього року. Ви не можете цього пропустити. Пригоди, сльози і зради, любов і дружба — точно знайдете собі щось до смаку. Переживайте разом з героями та діліться враженнями.
Читати більше
"ЛУКАВЕ LUDOBÓJSTWO" ("ЛУКАВЕ ЛЮДОБУЙСТВО"), або НЕЗРУЧНА ПРАВДА ВОЛИНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ (фільм у 2 част.)
Фільм ставить найголовніші запитання, на які у майбутньому маємо отримати чіткі та однозначні відповіді, як-от: які політичні плани мав Берлін та Москва, а також провідники інших військово-політичних сил на Волині, стосовно долі краю в умовах війни? хто допомагав німецьким окупантам активно роздмухувати етнічну ворожнечу на Волині і з яких мотивів?
Читати більше