Український геній стріт-арту вражає світ своїми строкатими муралами

30 серпня 2017
Лесічка Кіт
У рамках серії під назвою "Топографія особистості" український художник під псевдонімом Klone створює по всьому світу характерні смугасті мурали - зображення дивних створінь та людей, яких художник інтерпретує як візуальну метафору способів розрізнення особистостей та внутрішньої ідентичності.
 
ukraineartnews.com
 
Сам майстер відзначив, що ця серія його робіт досліджує топографію як людей, так і інших створінь.
 
ukraineartnews.com
 
"Простота кольорових обмежень безпосередньо відображає ідею, а також є постійною спробою працювати з поверхністю, не змушуючи її зникати. Через це стіни залишаються стінами, а будівля все ще залишається будівлею".


 
ukraineartnews.com
 
За декілька останніх років Klone встиг розмістити свої роботи в Канаді, США, Польші, Норвегії, Україні та Ізраїлі. Родом художник з України, але зараз живе та працює в Тель-Авіві.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше