Український фотограф у десятці найкращих престижного конкурсу UNESCO

12 жовтня 2016
UAPOST.US
Фотограф з Одеси потрапив у ТОП-10 престижного міжнародного конкурсу UNESCO Biosphere Reserves on Wikipedia. Робота Євгена Самученка "Посланець чумацького шляху" зайняла 10-е місце на фотоконкурсі.
 
uapost.us
 
"Я зробив знімок у серпні 2015 року, в Карпатах, якраз під час Персеїдного потоку, - розповів Євген Самученко. - Я приїхав у Карпати всього на 3 дні, спеціально щоб познімати персеїди. Мені дуже пощастило з погодою тоді - небо було безхмарним, і всі 3 ночі дозволили успішно відзняти і просто поспостерігати за польотом метеорів. Тоді мені вдалося зловити 5 метеорів одночасно, в один кадр з 30 секундною витримкою".

Почувши про фотоконкурс UNESCO Biosphere Reserves on Wikipedia, Євген відправив туди всього 2 роботи, зняті в Карпатському біосферному заповіднику. Друга, "Подих Говерли", зображує вершину Говерли в штормову погоду. Цей знімок зроблений наприкінці квітня 2016-го року під час тижневого пішого походу Карпатами. Обійшовши тисячі фотографій інших конкурсантів, обидві ці роботи вийшли в фінал.
 
uapost.us
 
"Знімок "Посланець чумацького шляху" ввійшов у світову 10-ку переможців міжнародного фотоконкурсу UNESCO Biosphere Reserves і тепер візьме участь у боротьбі за краще фото у світі в міжнародній частині ФК Wiki Loves Earth 2016. Що стосується другого мого знімка-фіналіста "Подих Говерли", то в UNESCO вирішили вибрати його для ілюстрації Карпатського біосферного заповідника на своєму офіційному сайті", - каже Євген Самученко.

Кілька місяців тому одеський фотограф отримав членство в престижній AFIAP.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com