Український еко-стартап увійшов у ТОП-10 на міжнародному конкурсі

26 січня 2018
UAPOST.US
Бізнес-ідея української команди Go To-U увійшла до десятки найкращих на конкурсі чистих технологій ClimateLaunchpad, що проходив на Кіпрі. Компанія отримала запрошення до акселератора, де матиме змогу вдосконалити свій продукт.
 
uapost.us
 
Усього в міжнародному фіналі взяли участь 105 команд з 35 країн світу. Команда Go To-U презентувала онлайн-платформу для об'єднання екологічно відповідальних підприємств та бізнесів, які пропонують послуги заряджання електромобілів своїм клієнтам і тим, хто може ними стати. Мережа зарядних станцій Go To-U представлена в Україні та за кордоном – у Польщі, Австрії, Казахстані, Грузії і Таїланді.

За допомогою спеціального мобільного додатка особа може забронювати зарядну станцію, яка ввімкнеться тільки для неї в певну годину, а також оплатити сервіс від бізнесу, який встановив зарядний пристрій, пояснює співзасновниця Єлена Артеменко.

Єлена разом із колегами Любов'ю Артеменко і Назаром Давидою ставлять за мету перетворити важкість подорожі електромобілем на привілей. Go To-U залучає до мережі різноманітні компанії (ресторани, банки, лікарні, готелі, кінотеатри тощо), заохочуючи їх встановлювати зарядні пристрої.

Послуги безкоштовні – сам заклад спонсорує вартість зарядки, поки клієнт користується їхніми послугами. Нерідко право заряджати електромобіль надається також тим людям, які потенційно можуть стати клієнтами.Зараз платформа пропонує станції, які дозволяють повністю зарядити транспортний засіб. Проте, згідно зі світовими дослідженнями, говорить Єлена, водії електромобілів потребують лише дозарядки. З огляду на це будуть додані пристрої для відповідних потреб.

"Витрати бізнесу на таку послугу дуже малі. Їх можна порівняти з горнятком хорошої кави. Натомість лояльний постійний клієнт є безцінним для компанії", – наголошує Єлена.

Крім того, партнери Go To-U надають користувачам платформи додаткові знижки та бонуси і тим самим сприяють збільшенню кількості електромобілів.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com