Український 3D-мультик побив кілька рекордів

24 жовтня 2016
UAPOST.US
За перший вікенд прокату з 13 по 16 жовтня 2016 року український повнометражний анімаційний фільм Манука Депояна "Микита Кожум’яка" подивилися 81 463 глядачі. Збори стрічки склали 4 млн. 941 тис. 86 гривень.
 
Фільм вийшов на 183 екранах, що є рекордним показником для стрічки, створеної Україною самостійно – без участі у її виробництві інших країн.

За зборами у гривні за вікенд показники "Микити Кожум’яки" також встановили рекорд для українського фільму – передусім внаслідок істотного зростання середньої ціни квитка до кінотеатру, що відбулася в останні роки.

За кількістю глядачів, які подивилися "Микиту Кожум’яку" за перший вікенд, стрічка серед новітніх українських фільмів поступилася "Поводирю" (реж. Олесь Санін), що вийшов у прокат 12 листопада 2014 року на 130 копіях. Тоді за перший вікенд його подивилися 94 754 глядачі. Натомість збори склали 4 млн. 108 тис. 558 гривень.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com