Українського художника оголосили людиною року

29 березня 2016
UAPOST.US
26 березня відбулася церемонія нагородження загальнонаціональної премії "Людина року-2015". Нагороду отримали 18 українців за досягнення в різних галузях.

Найкращим митцем став відомий український художник Олег Тістол.
  Також на це звання висувалися режисер і художній керівник Молодого театру Андрій Білоус та кінооператор Сергій Михальчук.

"Міжнародну премію в галузі мистецтва і культури" отримав італійський співак Алессандро Сафіна.

А "Кумиром українців-2015" визнали міжнародний благодійний фонд "Таблеточки", що допомагає онкохворим дітям, нагородивши його засновницю Ірину Литовченко.

Олег Тістол – один із лідерів "Української Нової Хвилі". Він почав свою творчу діяльність у 1980-тих роках і є автором знаменитих пальм із циклу "Південний берег Криму".

Роботи Тістола виставляються в Європі та США, продаються на найпрестижніших світових аукціонах і знаходяться в численних колекціях як в Україні, так і за кордоном.

Художник займає активну громадянську позицію, яку виявляє не лише за допомогою свого мистецтва. Він брав безпосередню участь у подіях на Майдані.

Олег Тістол є героєм енциклопедії "Слава України", яка наразі готується до друку. До неї увійдуть 120 видатних діячів української культури.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше