Українські та німецькі студенти зняли документальний фільм

13 грудня 2016
UAPOST.US
Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича презентували документальний фільм "Flucht & Heimat", повідомляє STUDWAY.

У створенні стрічки взяли участь 28 студентів із Чернівців, Амбергу та Вайдену. Тиждень зйомки вели у Чернівцях; пізніше робота продовжилася у Німеччині. Фільм знятий німецькою мовою з українськими субтитрами.
 
uapost.us
 
Документальну стрічку поділили на дві частини. Перша — "Втеча", описує людей, які в 40-ві роки ХХ століття мігрували з Чернівців до Німеччини. Друга частина — "Батьківщина", оповідає історії переселенців з Криму та Донбасу, які проживають у Чернівцях. Всього у фільмі розповідаються 11 історій.

Учасниця проекту та студентка кафедри журналістики ЧНУ ім.Ю.Федьковича Юлія Драган каже: "Із Чернівців тікали колись, а зараз спостерігаємо за тим, як тікають до Чернівців зі Сходу України. Про це і фільм. Ми зібрали історії реальних переселенців".

Повторний показ відбудеться 14 грудня в Літературному Целанівському центрі. Незабаром стрічку також опублікують у мережі. Поки що пропонуємо переглянути трейлер до фільму.

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше