Українські мотиви на полотнах сучасного художника Олексія Курбатова

10 листопада 2017
Лесічка Кіт
Олексій Курбатов народився в 1985 році в Cередній Азії. Університетів він не закінчував, а відразу з головою занурився в незалежне життя. І в роботу – що для нього важливіше. Спочатку друкарня, потім брендингова агенція і, нарешті, – усвідомлення того, що подібна діяльність є не зовсім тим, що йому потрібно.
  Зараз Олексій працює багато, але самостійно вибирає, яким проектом займатися. Свою техніку він називає змішаною. Для створення творів йому мало "мертвого" фотошопу – він використовує туш, акварель і велику увагу приділяє інструментам малювання (перо, пензель чи нитка).            
  Олексій Курбатов створив серію малюнків, присвячених українській тематиці. Картини були використані в корпоративному календарі для Укрексімбанку у 2014 році. 
 

 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ХТО ВБИВ ОЛЕСЯ? Олесь Ульяненко "Сталінка"
Якщо взяти будь-який роман Олеся Ульяненка з-понад двадцяти, то можна помітити, що вбивств на квадратний сантиметр тексту в нього набагато більше, ніж у реальному житті. Складається враження, що письменник сам притягував смерть до себе.
Читати більше
Шокуючі факти про побут і гігієну жінок Європи в XVIII-XIX століттях
Сучасні люди так швидко звикли до різноманітних благ цивілізації, що зараз важко собі уявити, як раніше без них обходилися. Про те, які проблеми зі здоров’ям і гігієною виникали у людей епохи Середньовіччя, — поговоримо далі.
Читати більше