Українські мотиви на полотнах сучасного художника Олексія Курбатова

10 листопада 2017
Лесічка Кіт
Олексій Курбатов народився в 1985 році в Cередній Азії. Університетів він не закінчував, а відразу з головою занурився в незалежне життя. І в роботу – що для нього важливіше. Спочатку друкарня, потім брендингова агенція і, нарешті, – усвідомлення того, що подібна діяльність є не зовсім тим, що йому потрібно.
  Зараз Олексій працює багато, але самостійно вибирає, яким проектом займатися. Свою техніку він називає змішаною. Для створення творів йому мало "мертвого" фотошопу – він використовує туш, акварель і велику увагу приділяє інструментам малювання (перо, пензель чи нитка).            
  Олексій Курбатов створив серію малюнків, присвячених українській тематиці. Картини були використані в корпоративному календарі для Укрексімбанку у 2014 році. 
 

 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Хантер-малювака: як собака отримав за свої картини 5000$
Ласкаво просимо в Інтернет, де ви можете дізнатися, що навіть собаки краще малюють, ніж ви. Сьогодні ми розповімо вам про Хантера, собаку породи МІБ-іну, який створює абстрактні картини і вже має тисячі шанувальників в соціальних мережах.
Читати більше