Українські красуні візьмуть участь у Miss Wheelchair World

6 вересня 2017
UAPOST.US

Українки Оксана Кононець та Уляна Пчолкіна візьмуть участь у Міжнародному конкурсі краси для дівчат на візках, що відбуватиметься у Варшаві з 28 вересня до 10 жовтня.
 

Як відомо, гранд-фінал конкурсу пройде 7 жовтня.

«Найголовніше в цьому конкурсі все ж таки показати всьому світу, що наша відмінність полягає тільки в способі пересування і візок — це по суті «наші ноги». Що нам також підвладні різні професії, спорт, подорожі, радість материнства і особисте щастя», — зазначила Кононець.

 

За її словами, такий конкурс дозволить привернути увагу до проблем доступності та інклюзії в нашій країні.

«На даному етапі підготовки поки я намагаюся сама знайти спонсорів для покриття витрат по підготовці до конкурсу, що неймовірно важко. Але я вірю в те, що у мене все вийде і я зможу ще раз заявити про Україну зі сцени такого престижного конкурсу», — додала дівчина.

Інша учасниця, телеведуча Уляна Пчолкіна, раніше повідомила, що випадково дізналася про Miss Wheelchair World, а подавши заявку майже одразу опинилася серед 25-ти учасниць.  

 

«Подумавши про важливу соціальну складову цього заходу все ж таки вирішила, а чого б ні? Це ж добра можливість вчергове заявити про нашу країну!», — написала вона у Facebook.

Міжнародний конкурс проходитиме вперше. Як зазначається на сайті Miss Wheelchair World, головною метою заходу є не тільки інтеграція людей з інвалідністю, але і можливість показати, що «обмеження є тільки у головах, а інвалідність не повинна бути показником людства».

«Конкуренція також полегшить обмін інформацією про найновіші наукові та медичні відкриття, і це буде прекрасною можливістю для зміни способу життя людей з інвалідністю в усьому світі», — додають організатори конкурсу.

Ініціаторками конкурсу є представниці фонду «Єдиний», які хотіли звернути увагу на питання жінок з інвалідністю в суспільстві.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Андрій Котов: "Додому тягне завжди... Немає нічого кращого за вечірній Львів"
Львів'янин Андрій Котов — у минулому колишній курсант Суворовського училища, армієць першої бригади оперативного призначення Нацгвардії "Барс", студент Львівського державного університету безпеки життєдіяльності — поділився своїм досвідом заробітчанства в Чехії та розповів, у якій країні бачить своє майбутнє.
Читати більше