Українські гімнасти здобули вісім медалей на Кубку світу в Парижі

18 вересня 2017
UAPOST.US

Олег Верняєв виступив найуспішніше, вигравши три медалі. Серед них — «золото» на брусах і дві «бронзи» ​​на кільцях і в опорному стрибку.
 

Петро Пахнюк програв на брусах Верняеву, завоювавши «срібло». Другу срібну медаль він отримав за вільні вправи. Крім того, «срібло» в опорному стрибку завоював Ігор Радивілов.

У жіночих змаганнях Діана Варинська виграла дві бронзові нагороди — у вільних вправах та на брусах.
 

Таким чином, українські спортсмени підтвердили хорошу готовність до чемпіонату світу, який пройде в Монреалі на початку жовтня.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше