Українські дизайнери та митці вперше візьмуть участь у Paris Design Week

31 серпня 2016
UAPOST.US
2 вересня в Українському культурному Центрі у Парижі відкриється мультимедійна виставка-перформанс "Польоти уві сні та наяву", створена дизайнерами, архітекторами та художниками з України. Вона проходитиме в рамках Paris Design Week 2016.

Проект став можливим за сприяння Першого Секретаря з питань культури Ірени Карпи та за підтримки Посольства України у Франції. Українці вперше візьмуть участь у Paris Design Week.
 
uapost.us
 
Ірена Карпа розповіла Cultprostir, чому вона вирішила підтримати цей проект: "Мене зачепив стіл талановитого дизайнера та архітектора Нікіти Власова, якого надихнув на створення цієї роботи один "історичний" літак на авіа-салоні Ле Бурже. Згодом ми вислали досьє наших предметних дизайнерів на Paris Design Week і отримали підтвердження на участь. Вони оцінили ідею поєднання дизайну й архітектури на межі з мистецтвом. Французи дуже до цього тяжіють. Коли є продукт, їм пофіґ звідки він".
 
uapost.us
 
Також вона поділилася: "Я сприймаю такі речі щупальцями душі й певна, що так само відбувається з будь-ким. Протокольні речі ніколи не підуть, тим більше у Франції. Навіть якщо на них начепити гарну жовто-блакитну стрічку. Треба завжди брати якістю".

У виставці "Польоти уві сні та наяву" будуть представлені роботи Сергія Готвянського, Дмитра Алілуєва й Анни Абдураїмової у колаборації із Машою Ревою та Ignacio De Juan-Creix Umbert, Катерини Соколової, Євгена Литвиненка, Ольги Радіонової та інших.

"Кожен дизайнер презентує свої персональні роботи, а також ми продемонструємо кілька цікавих спільних проектів, народження яких можна буде спостерігати безпосередньо на виставці", – зазначила одна з кураторок проекту Ольга Богданова, співзасновниця архітектурно-дизайнерської майстерні 2B.Group і концептуального простору Prostir86.
 
uapost.us
 
За словами Ірени Карпи, Україна не виділила коштів на реалізацію цієї виставки: участь українців у Paris Design Week профінансував фонд культурної дипломатії UART. Також Ірена додала: "Я хочу, щоб ми довели, що здатні пропонувати ідеї – оригінальні, ні з чого не здерті та професійно втілені, адже в сучасному світі продається лише ідея".

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com