Українські дизайнери та митці вперше візьмуть участь у Paris Design Week

31 серпня 2016
UAPOST.US
2 вересня в Українському культурному Центрі у Парижі відкриється мультимедійна виставка-перформанс "Польоти уві сні та наяву", створена дизайнерами, архітекторами та художниками з України. Вона проходитиме в рамках Paris Design Week 2016.

Проект став можливим за сприяння Першого Секретаря з питань культури Ірени Карпи та за підтримки Посольства України у Франції. Українці вперше візьмуть участь у Paris Design Week.
 
uapost.us
 
Ірена Карпа розповіла Cultprostir, чому вона вирішила підтримати цей проект: "Мене зачепив стіл талановитого дизайнера та архітектора Нікіти Власова, якого надихнув на створення цієї роботи один "історичний" літак на авіа-салоні Ле Бурже. Згодом ми вислали досьє наших предметних дизайнерів на Paris Design Week і отримали підтвердження на участь. Вони оцінили ідею поєднання дизайну й архітектури на межі з мистецтвом. Французи дуже до цього тяжіють. Коли є продукт, їм пофіґ звідки він".
 
uapost.us
 
Також вона поділилася: "Я сприймаю такі речі щупальцями душі й певна, що так само відбувається з будь-ким. Протокольні речі ніколи не підуть, тим більше у Франції. Навіть якщо на них начепити гарну жовто-блакитну стрічку. Треба завжди брати якістю".

У виставці "Польоти уві сні та наяву" будуть представлені роботи Сергія Готвянського, Дмитра Алілуєва й Анни Абдураїмової у колаборації із Машою Ревою та Ignacio De Juan-Creix Umbert, Катерини Соколової, Євгена Литвиненка, Ольги Радіонової та інших.

"Кожен дизайнер презентує свої персональні роботи, а також ми продемонструємо кілька цікавих спільних проектів, народження яких можна буде спостерігати безпосередньо на виставці", – зазначила одна з кураторок проекту Ольга Богданова, співзасновниця архітектурно-дизайнерської майстерні 2B.Group і концептуального простору Prostir86.
 
uapost.us
 
За словами Ірени Карпи, Україна не виділила коштів на реалізацію цієї виставки: участь українців у Paris Design Week профінансував фонд культурної дипломатії UART. Також Ірена додала: "Я хочу, щоб ми довели, що здатні пропонувати ідеї – оригінальні, ні з чого не здерті та професійно втілені, адже в сучасному світі продається лише ідея".

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше