Українське кіно покажуть у Ризі

6 жовтня 2017
UAPOST.US
За підтримки Державного агентства України з питань кіно з 13 по 15 жовтня вперше у столиці Латвії пройдуть "Дні українського кіно". 
  У рамках фестивалю буде представлено шість фільмів, більшість з яких створені впродовж останніх двох років.

Жителі Риги матимуть змогу не лише переглянути українські стрічки, але й поспілкуватися з українськими кінематографістами.Фестиваль відкриють фільм Сергія Буковського "Головна роль" - переможець документального конкурсу Одеського МКФ  - та кіношедевр Юрія Іллєнка "Білий птах з чорною ознакою" - володар численних призів і кінопремій. Проект організовано у співпраці установ України і Латвії – Ризької Думи, Державного агентства України з питань кіно та КП "Київкінофільм" за підтримки МЗС України, громадських організацій БФ "Двері" та Об’єднання українських товариств Латвії.

Проведення подібного заходу сприятиме поглибленню добросусідських відносин між Україною і Латвією та дозволить налагодити співпрацю між культурними установами Києва і Риги.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

9-й Одеський міжнародний кінофестиваль представляє іміджевий ролик 2018 року
Від моменту створення першої кінострічки найголовнішим для будь-якого фільму є глядач. Минулого року саме глядач став центральною фігурою офіційного іміджа ОМКФ. Цьогоріч команда ОМКФ та Ігор Стеколенко вирішили поглибити тему, зробивши головним героєм ролику сприйняття.
Читати більше