Українська йогиня Таїсія Павлюкова

30 липня 2015
Oleksandra Orlova
Широко відомі у світі прекрасні йогині Кіно Макґреґор і Бріоні Сміт, відео і фотографії яких, ви нерідко зустірчали в Інтернеті, залишаються по той бік океану, в той час як, не менш дивовижна Таїсія Павлюкова живе і викладає йогу в Києві.
 
Таїсія познайомилися з йогою в 2004-му році, через три роки потрапила до студії Андрія Сидерського і залучилася до напрямку Y23 (YOGA23) - оптимізованої, еклектичної практики, яку також називають західно-орієнтованою йогою. У 2010 році Таїсія обрала йогу як основний вид діяльності та стала інструктором. Як і кожен майстер, вона відкрита до експериментів і цікавого досвіду, тож її власна практика відрізняється розмаїттям і красою, та водночас гармонією і балансом.
 
Останній рік відзначився для Таїсії зовсім новими враженнями: вона стала матусею і зробила перерву у викладанні в студії, проте практику не полишала ні на день, і тому зі знанням справи говорить про позитивний вплив йоги на організм майбутньої матері й немовляти, а також демонструє як швидко можна відновити чудову фізичну форму після народження дитини.
 
Таїсія Павлюкова - українська йогиня і дивовижно красива жінка, яка ще раз доводить, що для досягнення йога-майстерності зовсім необов'зково жити за океаном, потрібно просто знати чого прагнеш і натхненно й невтомно працювати для досягнення мети.Якщо вам сподобалась ця стаття, радимо вам також почитати:
10 вправ для гнучкого тіла
Щиро про йогу
Як вітати сонце
Як провести сеанс йоги вдома
Селебрітіс обирають йогу

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Що можна дізнатися про себе на основі власних сексуальних фантазій
Наші сексуальні фантазії відображають, принаймні частково, особистісні риси та особливості. Доктор філософії Джастін ЛейМіллер, вивчаючи сексуальні фантазії понад 4000 американців для своєї книги, виявив, основні п'ять факторів особистості. А саме...
Читати більше
УКРАЇНСЬКІ РОБІН ГУДИ
В історії України відомо чимало славетних імен народних месників та благородних розбійників, які намагались відновити соціальну справедливість, грабуючи багатих та роздаючи награбоване бідним. То чиї це імена та що відомо про цих персон?
Читати більше