Українська співачка з діаспори присвятила пісню українським героям

29 лютого 2016
Редакція
2 роки тому Україну сколихнули події, котрі залишили неабиякий слід у наших серцях. Та в той же час вони об’єднали українців і допомогли нам зрозуміти, що ми – одне ціле, горда нація, котра прагне волі та благополуччя.

Національна свідомість прокинулась не тільки в мешканців України. Наша діаспора з найрізноманітніших куточків світу долучилась до цієї ініціативи.
 
Так, співачка LINÀ з української діаспори Німеччини, створила пісню "Єдина Україна - Україна вільна".

"Ця пісня народилася як крик душі саме в дні розстрілу Небесної Сотні під впливом тих страшних подій. Пісня присвячена нашим Героям та нашому мужньому українському народові" - ділиться авторка слів та виконавиця пісні "Єдина Україна - Україна вільна".
 
Однак трагічними подіями на Майдані все не закінчилось. Незабаром відбулася анексія Криму та воєнні дії на Сході України. Тоді пісня зазнала деяких змін - було розширено та адаптовано текст. Але суть залишилась тією ж.
 
В Німеччині LINÀ та її пісня давно знайомі українцям, котрі брали участь в тамтешніх демонстраціях. А минулого року мешканці Києва також мали змогу почути її під час святкування Дня незалежності.
 
У липні 2015 року в Берліні на головній площі відбулися зйомки кліпу на пісню "Єдина Україна - Україна вільна". Дійство тривало три дні. "У зйомках взяла участь громада з української діаспори Німеччини та друзі України з багатьох країн світу", - розповідають представники співачки.
 
Допомагає українці знаний німецький композитор та відомий продюсер Candy DeRouge, чиї пісні виконують такі співаки як: Falco, Céline Dion, Mireille Mathieu, Thomas Anders, Chris Norman, Jennifer Rush, Bonnie Bianco, Laura Branigan, Sally Oldfield та багато інших. Найвідомішим його хітом є The Power of Love. Дует композитора та співачки існує вже давно. А почалось усе з концерту, на якому Candy DeRouge випадково зустрів українку. Він був просто в захваті від її зовнішності й таланту. І саме Candy DeRouge допоміг LINÀ з музикою до пісні, а також зі зйомками кліпу.
 
 
"Пісню "Єдина Україна – Україна вільна" я присвячую нашим Героям і всьому нашому мужньому народові України. Хочу побажати усім нашим людям, усім нашим героям триматися, і в нас буде перемога." - LINÀ 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ефективне вивчення чеської мови онлайн: поради та рекомендації
Швидке освоєння чеської – це чудова можливість для абітурієнтів здобути вищу або середню освіту в Чехії. Курси обирають люди, які планують змінити роботу або виїхати на постійне місце проживання до Чеської Республіки.
Читати більше