Українська художниця з Чикаго перемогла в престижному конкурсі

9 червня 2017
UAPOST.US
Українська художниця Марина Данилович, яка живе у Чикаго, другий рік поспіль єдина з українців перемагає на конкурсі Польського музею Америки. Перемога дає право презентувати свої картини на виставці закладу.
 
ng.pl.ua
 
Марина Данилович розпочала творчий шлях після переїзду до Чикаго. За порадою знайомих звернулася до відомого художника Володимира Монастирецького. Навчалася у нього два роки.
 
uapost.us

"Ми навчалися у дуже швидкому темпі, я займалася 4-5 разів на тиждень зранку і до вечора. Зі свого досвіду я знаю, що навчання не буває легким, це завжди праця, це завжди сльози. Можна прийти в студію, малювати цілий день, а під кінець дня дивишся і думаєш: "Боже мій, це зовсім не те, що я хотіла". Потім береш мастихін, здираєш всю фарбу і залишаєш чисте полотно, і плачеш з думкою: "я нічого не вмію", – каже Марина Данилович.


 
ukrainianchi.com
 
Дівчина працює у техніці олійного живопису. Малює квіти, натюрморти та пейзажі. Щоб розвиватися переглядає, ботанічні атласи та фотографії.
 
ukrainianchi.com
 
"Я дуже люблю квіти і вважаю, що кожна квітка, це як маленьке життя, яке починається навесні, даючи новий поштовх змінам. Перед тим, як вибрати квітку, я можу переглянути тисячі зображень цього виду, дізнатися, яких кольорів вона буває, як ідуть пелюстки, і потім відображаю своє бачення цієї квітки".
 
ukrainianchi.com
 
У Чикаго українка живе три роки. Щоб підтримати військових з України, одну зі свої робіт віддала на благодійний аукціон у Сполучених Штатах. Гроші за картину, яку продали за 600 доларів, пішли на допомогу пораненому військовому Євгену Ісаєву.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше