Українська дизайнерка збирає гроші на друк патріотичної абетки

6 лютого 2017
Редакція
У лютому на українській краудфандинговій платформі "Велика Ідея" стартувала кампанія "Рідна абетка – народжена вільною". Її авторка - Юлія Сирих, дизайнерка, письменниця та мати двох дітей. За три перших дні проект зібрав вже 15% від необхідної суми.
 
Головна мета кампанії  – зробити книжку "Рідна абетка" доступною для усіх  маленьких читачів. Гроші збирають на лімітований наклад та розсилання її поштою дитячим установам: маленьким бібліотекам, гурткам, дитячим лікарням, тим, що потребують нову книжку.  На книжках цього накладу буде стояти особлива примітка – "Зібрано спільнокоштом".
 
"Рідна Абетка" – книжка про українські символи для дітей, яка розповідає й про барвінок, і про віночок, і про родину, і про єдність. На сторінках можна побачити паляницю, жовто-блакитний стяг, калину, козаків та Запорозьку Січ. Є тематичні прислів'я і загадки, вірші та пісні. Ця книжка дає відчуття зв’язку зі своїм корінням. Вона сповнена любові до свого краю та бажання передати цю любов дітям. 

Концепція розповсюдження Абетки – "вільна книжка", тобто доступна кожному. На сайті її можна читати онлайн безкоштовно, завантажити розмальовки з усіма літерами. За символічну ціну електронну книжку можна завантажити для домашнього друку.
 
Дізнатись подробиці кампанії, підтримати проект та отримати цікаві нагороди можна за посиланням:  biggggidea.com/project/ridna-abetka-narodzhena-vilnoyu
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Холодильники Samsung з No Frost: як та коли їх потрібно розморожувати
Вибір холодильника – відповідальне рішення, бо ж ми обираємо цей агрегат не на один чи два роки. Кожен покупець намагається вибрати холодильник, який вірою та правдою слугуватиме родині впродовж принаймні десяти років.
Читати більше