Українська діаспора США допомагає Україні

3 серпня 2015
UAPOST.US
Враховуючи складну ситуацію на Сході України, волонтери США та України об'єднались заради спільної справи, а саме допомоги постраждалим від збройного конфлікту на території України. Саме тому до 20 серпня в Українському Посольстві в США проходитиме виставка артефактів з Євромайдану.
 
Нині ЗМІ все менше уваги приділяють питанню неоголошеного збройного конфлікту на території України, але проблеми залишаються не вирішеними. Тому влітку 2014 року групою однодумців був запущений проект благодійного он-лайн аукціону "EuroMaidan Items Auction to benefit Ukrainian people". 

Все почалося з каски, яка була привезена українським патріотом, волонтером ЄвроМайдану. Це була справжня каска з "Третьої сотні самооборони Майдану", яка була продана мешканцю Пенсильванії, американцю українського походження, на аукціоні за $ 1000.  Всі отримані кошти від продажу лоту пішли на потреби постраждалих воїнів. І відтоді аукціон набув неабиякого розголосу серед Інтернет-користувачів. 

За рік роботи лотами аукціону були прикраси ручної роботи, ювелірні вироби, предмети одягу, зокрема сукня від "Віце-міс Української діаспори", а також художні роботи талановитих майстрів з України.
Загалом було зібрано близько $150 тис., що пішли на потреби тих, хто постраждав від неоголошеної війни, кривавих подій на Майдані, на потреби дітей-сиріт, а також бездомних тварин.

І волонтери "EuroMaidan Items Auction to benefit Ukrainian people" не збираються зупинятися. За їх сприяння до 20 серпня 2015 року в Українському посольстві США буде проходити виставка артефактів з Євромайдану. Зокрема, там можна побачити прапор Третьої сотні самооборони Євромайдану, металевий щит спецпідрозділу "Беркут", каски та шоломи протестувальників, вимпел зі словами підтримки на адресу Євромайдану від українських ветеранів-афганців.

(via)

Читайте також:
Жертвуємо у майбутнє України!
Cпорудження Меморіалу пам’яті жертв Голодомору у Вашингтоні
Руслана відвідала благодійний бенкет у Чикаго
Річниця нескореного Майдану...
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com