Українська діаспора США допомагає Україні

3 серпня 2015
UAPOST.US
Враховуючи складну ситуацію на Сході України, волонтери США та України об'єднались заради спільної справи, а саме допомоги постраждалим від збройного конфлікту на території України. Саме тому до 20 серпня в Українському Посольстві в США проходитиме виставка артефактів з Євромайдану.
 
Нині ЗМІ все менше уваги приділяють питанню неоголошеного збройного конфлікту на території України, але проблеми залишаються не вирішеними. Тому влітку 2014 року групою однодумців був запущений проект благодійного он-лайн аукціону "EuroMaidan Items Auction to benefit Ukrainian people". 

Все почалося з каски, яка була привезена українським патріотом, волонтером ЄвроМайдану. Це була справжня каска з "Третьої сотні самооборони Майдану", яка була продана мешканцю Пенсильванії, американцю українського походження, на аукціоні за $ 1000.  Всі отримані кошти від продажу лоту пішли на потреби постраждалих воїнів. І відтоді аукціон набув неабиякого розголосу серед Інтернет-користувачів. 

За рік роботи лотами аукціону були прикраси ручної роботи, ювелірні вироби, предмети одягу, зокрема сукня від "Віце-міс Української діаспори", а також художні роботи талановитих майстрів з України.
Загалом було зібрано близько $150 тис., що пішли на потреби тих, хто постраждав від неоголошеної війни, кривавих подій на Майдані, на потреби дітей-сиріт, а також бездомних тварин.

І волонтери "EuroMaidan Items Auction to benefit Ukrainian people" не збираються зупинятися. За їх сприяння до 20 серпня 2015 року в Українському посольстві США буде проходити виставка артефактів з Євромайдану. Зокрема, там можна побачити прапор Третьої сотні самооборони Євромайдану, металевий щит спецпідрозділу "Беркут", каски та шоломи протестувальників, вимпел зі словами підтримки на адресу Євромайдану від українських ветеранів-афганців.

(via)

Читайте також:
Жертвуємо у майбутнє України!
Cпорудження Меморіалу пам’яті жертв Голодомору у Вашингтоні
Руслана відвідала благодійний бенкет у Чикаго
Річниця нескореного Майдану...
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Що можна дізнатися про себе на основі власних сексуальних фантазій
Наші сексуальні фантазії відображають, принаймні частково, особистісні риси та особливості. Доктор філософії Джастін ЛейМіллер, вивчаючи сексуальні фантазії понад 4000 американців для своєї книги, виявив, основні п'ять факторів особистості. А саме...
Читати більше
УКРАЇНСЬКІ РОБІН ГУДИ
В історії України відомо чимало славетних імен народних месників та благородних розбійників, які намагались відновити соціальну справедливість, грабуючи багатих та роздаючи награбоване бідним. То чиї це імена та що відомо про цих персон?
Читати більше