Українка перемогла у міжнародних дебатах

13 жовтня 2017
UAPOST.US
Чотири найкращі учасники дебатів з Центральної та Східної Європи німецькою боролися за перемогу на XI. Міжнародних молодіжних дебатах.
 
uapost.us
 
За 24 хвилини фінальних дебатів Яна Біць з Івано-Франківської школи №5 переконала присутніх у своїй позиції.

Друга учасниця XI. Фінального тижня з України Діана Паневська з Гімназії №1 також брала участь в тренінгах та дебатах разом з іншими 19 учасниками.

Яна, спільно з Наталією Шребере (2 місце), доводила, що всеохоплююче державне регулювання інтернету не повинно існувати. Тему дали організатори, а ось сторону дівчата обрали жеребкуванням. Сторону "За" підтримували Дора Домотьор-Нагі (3 місце) з Угорщини та Терезія Говоркова (4 місце) з Чехії.Протягом 24 хвилин учасники обмінювалися аргументами щодо регулювання інтернету. На завершення журі сказали, що Яна везе перемогу в Україну.

Загалом 20 переможців національних змагань з Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Словенії, Словаччини, Чехії, України та Угорщини відвідали столицю Естонії Таллінн, щоб займатися під час дебатів політичними та соціальними питаннями та мати спільні зустрічі на дебатах.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше