Українка Оксана Линів стала головним диригентом австрійської опери

Львів'янка Оксана Линів підкорює світовий музичний олімп. У новому сезоні харизматична дівчина стане головним диригентом опери і філармонічного оркестру австрійського Граца. Контракт Линів починається в сезоні 2017-2018 і триватиме до 2020 року.
 
vogue.ua
 
Оксана Линів закінчила Львівську музичну академію, і за останні кілька років зробила успішну кар'єру в Європі, співпрацюючи з театрами в Німеччині, Австрії, Японії, Швеції, Іспанії. В Україні Оксана кілька років була другим диригентом в Одеській національній опері.
 
З 2013 року Оксана - асистент музичного директора Баварської державної опери Кирила Петренко.

 

 
Баварська Штатсоопер - один з найпрогресивніших оперних театрів у світі, і там українка поставила кілька сучасних опер. У Німеччині Оксану визнали найкращим диригентом в номінації "Класична музика" в 2015 році, і сьогодні дівчина входить у рейтинги найперспективніших молодих диригентів. До слова, дівчат в цьому списку небагато. Так, в опері Граца Линів - перша жінка-диригент в історії театру.

"Отримати перспективи в такій професії дівчині дуже непросто. Потрібно мати стійкий характер, щоб подолати скептицизм оточення", - говорить Оксана і додає, що з нетерпінням чекає початку нового сезону в Граці.

Джерело: vogue.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com