Українці зможуть стажуватися в університетах Канади під час літніх канікул

12 липня 2017
UAPOST.US
Українські студенти зможуть стажуватися в канадських університетах за програмою науково-дослідницьких стажувань Mitacs Globalink Research Internship Program. Проект ініціювала українська діаспора в Канаді.
 
uapost.us
 
Програма існує в Канаді вже 7 років. Щоліта на три місяці приїздять приблизно 700 студентів із дев’яти країн-партнерів. Це Індія, Китай, Мексика, Бразилія, Німеччина, Франція, Туніс, Австралія та Саудівська Аравія. Цього року до програми долучилася Україна.

За словами ініціатора проекту Олександра Романка, для студентів участь є повністю безкоштовною. Вони приєднаються до наукових проектів канадських професорів.

Елементом цих проектів є прикладні дослідження в різних галузях. Під час подачі документів на програму студенти обирають від трьох до семи прикладних дослідницьких проектів, над якими хотіли би працювати.

Стажування оплачують уряд Канади та урядові організації країн-партнерів, звідки приїжджають студенти. Зазвичай суму розділяють порівну (для України зробили знижку – 60 на 40%). Проте, уряд України співфінансування проекту не надав. Його функцію в проекті виконала українська діаспора."Урядові організації інших країн — учасників програми надають співфінансування. Україна ж не тільки не надала його, а й в останній момент відмовилася підписувати Меморандум про співпрацю. Зрештою, підписантами Меморандуму стали канадська організація Mitacs і ми, Українська канадська фундація імені Тараса Шевченка. На даний момент уряд України не має жодного стосунку до цих стажувань", – зазначив Олександр Романко.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Закохатися за 4 хвилини: 36 запитань, які змінять вас
20 років тому психолог Артур Арон провів експеримент, завданням якого було виникнення любові в лабораторних умовах між абсолютно незнайомими чоловіком і жінкою. Інгредієнтами формули кохання були 36 запитань. Ви будете здивовані!
Читати більше
Таємниці індійського чаю
"Індійський чай" - словосполучення знайоме багатьом з дитинства. Однак, це не лише раритет із зображенням слоника чи славнозвісний Ahmad із сюжетами англійского чаювання на упаковці. Вже багато років Індія залишається одним зі світових лідерів з експорту чаю, і хоча індійська чайна традиція значно молодша за китайську, все ж, вона багата на цікавинки і таємниці.
Читати більше