Українці визнали ліфти заводу «Євроформат» кращими в країні

14 грудня 2017
Open World
ТОВ «Завод Євроформат» став лідером за підсумками голосування «Українська народна премія» в номінації «Виробник ліфтів 2017 року».

Споживачі визнали ліфти «Євроформат» кращими на українському ринку. Голосування проходило на сайті Української народної премії в період з 1 червня по 30 вересня 2017 року.

Результати прокоментував керівник комерційного відділу компанії Олексій Крамаренко: «Ніколи особливо не гналися за нагородами, оскільки це все як обгортка від цукерки - красиво і щоб звернули увагу, але якість цукерки від неї не сильно залежить. Для нас же головне - якісний і комфортний для пасажирів продукт, який ми пропонуємо ринку. Нам дуже приємно, що саме кінцеві споживачі, ті, хто кожен день користується ліфтами «Євроформат», оцінили нашу продукцію. Безумовно, дякуємо їм за віру в нас. Ми будемо працювати ще старанніше, і в 2018 році плануємо тільки набирати обертів ».


Українська народна премія - Всеукраїнський національний проект, спрямований на визначення кращих товарів і послуг, серед представлених на українському ринку, на основі переваг самого справедливого журі - українських споживачів. Нагорода підтверджує безперечне якість, безпеку і народне визнання. У порівнянні з 2013 роком, коли визначення кращих компаній серед виробників товарів або постачальників послуг проводилося вперше, конкурс значно виріс і набув популярності.
За результатами голосування в цьому році престижні нагороди за якість своїх товарів і послуг отримали 357 компаній в 22 категоріях (нерухомість, автомобілі, побутова техніка, ЗМІ, магазини, розваги і т.д.). Переможцями в інших номінаціях стали: кращий забудовник Києва - «Укрбуд», кращий ТРЦ Києва - «Gulliver», найкраща кондитерська - «Львiвська майстерня шоколаду». Повний перелік з 357 компаній можна побачити на сайті «Української народної премії».

Довідка: ТОВ «ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» - український виробник ліфтового обладнання з виробничими потужностями в місті Києві. Компанія на ринку України з 2006 року, з 2009 року продукція стабільно поставляється на експорт, в тому числі з 2015 року - в країни Європейського Союзу. Ліфти «Євроформат» сертифіковані за європейськими стандартами. У 5-річному плані розвитку компанії до 2021 року розширення експорту визначено як пріоритетний напрямок.

#OpenWorld
#OpenWorldInfo
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вигідно придбати якісне взуття
З моменту впровадження інтерактивних систем онлайн-шопінг користується небувалим попитом. Адже ви економите багато часу, якого й так завжди не вистачає. Як вдало придбати речі, щоб не виникало проблем, — читайте далі.
Читати більше
Сторінка із життя в діаспорі: історія небайдужої українки
Діаспора досі залишається невід'ємною частиною України. У всьому світі живуть безліч людей, які за своєю і ні волею були змушені покинути домівки. При тому вони не перестали бути українцями, вірними синами й доньками своєї землі. Про одну з таких людей — далі.
Читати більше
Неймовірно точні висловлювання Фройда про людське існування
Погляди Фройда на природу людини були новаторськими для його часу, і протягом усього життя дослідника не припиняли викликати резонанс в науковому співтоваристві. Інтерес до теорій вченого не згасає і в наші дні.
Читати більше