Українці мріють про Австралію, США і Нову Зеландію

16 грудня 2015
Редакція
Більше 3000 осіб взяли участь в опитуванні, яке влаштували організатори виставки "Орел і решка" в оранжереї" з метою з’ясувати, до якої країни мріють поїхати українці. У підсумку перемогу святкували США.

Опитування проходило на виставці, присвяченій подорожам популярного тревел-шоу "Орел і решка", впродовж двох тижнів: респондентам пропонували наклеїти на мапу світу позначку, яка вказує на країну, до якої вони хотіли би поїхати в першу чергу.
 
Лідером виявилися Сполучені Штати Америки (15%). Австралія, яка лідирувала майже два тижні, змістилася на друге місце з 14% голосів, третьою була Нова Зеландія (8%). Четверте місце розділили Франція та Італія (по 6%), до десятки країн також потрапили Японія, Бразилія, Індія, Норвегія та Іспанія (всі по 5%).
 
Чоловіки та жінки голосували позначками різного кольору, що дало можливість оцінити і другий результат ― бажання представників різної статі співпали далеко не в усьому. Відносно одностайно українці та українки відзначили США (м:136/ж:165), Нову Зеландію (92/74) і Японію (55/62). А от один із лідерів опитування, Австралія, значно більше приваблював дам: 192 жіночих голоси проти 93 чоловічих. Аналогічна ситуація склалася з Італією і Францією ― зі 129 і 125 голосів чоловікам належали лише 35 і 32 відповідно. Індія, якби за неї голосували тільки жінки, увійшла б у топ-5 країн. У той же час у п’ятірці опинилася б Японія, якби в опитуванні брали участь лише чоловіки. Цікаво, що жодна дівчина не підтримала представників сильної статі, які мріють про Аляску, Танзанію і Колумбію.
 
Всього українці відзначили 121 країну. Цікаво, що не так багато опитуваних обрали популярні туристичні напрямки. Наприклад, Єгипет і Туреччина набрали лише 2% голосів, а значно екзотичніші Перу і Гренландія ― 3%. Окремі сміливці мріють про Мозамбік, Сирію, Гаїті, Барбадос, Камерун і Республіку Чад.
 
"Чесно кажучи, ми чекали, що ажіотаж буде навколо туристичних країн: Мальдів, Таїланду, Домінікани, ― коментує Олена Синельникова, генеральний продюсер "Орла і решки". ― Тож нас результат опитування приємно здивував. Насправді, США і Австралія ― прекрасний вибір, там дійсно є на що подивитися. У Нову Зеландію варто їхати усім любителям дикої природи. Хоча я, як мандрівник зі стажем, віддала б свій голос за ЮАР ― мене підкорила ця країна".
 
Нагадаємо, що 10 грудня команда шоу "Орел і решка" вирушила у першу в історії України безперервну навколосвітню телеподорож. За 8 місяців знімальна група об’їде 40 країн ― від Великобританії до Ірану. 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше