Україна - велика держава. Вона пройшла випробовування концесіями на відмінно...

31 січня 2020
Akme-Ukraine

Коли минулого року міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив про те, що морські порти Херсона і Ольвії візьмуть участь у пілотному концесійному проекті, багато було сумнівів у всіх. І це зрозуміло, бо українці звикли посміхатися, коли в чергове чули про неабиякі перспективи, пов'язані із запровадженням ППП,  проте за всі роки так і не змогли переконатися в цьому. Проте все йшло своєю чергою: в серпні 2019 року було затверджено умови концесії морських портів "Ольвія" і "Херсон"; наступного місяця - оголошено проведення конкурсів; а тоді Верховна Рада України ухвалила законопроєкт, і передача державного майна в концесію стала новою можливістю для зростання економіки України. І от наприкінці жовтня інвестори із Сингапура,  Катару і Китаю виявили свою зацікавленість, і пройшло повідомлення, що чотири приватні компанії є претендентами на концесію морського порту Херсона. 

Три наступні  місяці для когось були очікуванням, для інших - боротьбою, а ще - перемогою і появою нових випробувань. 

Ось основні меседжі від очільників влади та інвесторів,  які були виголошені на презентації перших переможців концесійних проектів:

  • Випробовування концесією ми прошли на "відмінно"!
  •  Шлях був довгий, але успішний! 
  • Україна - країна, яка шалено недоінвестована.
  • Ми хочемо бути амбітними. 
  • Наша мета - це економічне зростання через інвестиції.
  • Готуємо наступні концесійні проекти.
  • Чесний, прозорий, високоорганізований конкурс.
  • Ми віримо в Україну, ми будемо інвестувати в неї.

Для наступних концесійних проектів відібрано морські порти Бердянську, Маріуполю,  Чорноморську та частину Одеського морпорту. І тепер можна з набагато більшим ентузіазмом стверджувати:

"ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!"

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше