Україна представила слоган і логотип Євробачення-2017

31 січня 2017
UAPOST.US
В Україні представили логотип і слоган Євробачення 2017, яке пройде в Києві. Ключовим слоганом музичного конкурсу стала фраза Celebrate Diversity, яка означає "Шануймо розмаїття", а емблемою стало червоно-чорне намисто на синьому тлі. 
 
uapost.us

За словами організаторів конкурсу, слоган і логотип події дають розуміння української культури й уявлення про те, що чекає фанів, які приїдуть в Київ у травні.

"Україна відзначиться поєднанням культури, технологій та індивідуального творчого запалу всіх 43 конкурсантів, які вже активно готуються до пісенного конкурсу", - йдеться в повідомленні.

"Слоган Celebrate Diversity доповнює минулорічну тему Come Together. У нинішньому гаслі Євробачення важливі для пісенного конкурсу цінності. Celebrate Diversity - про об'єднання Європи і країн за її межами, громадяни яких зберуться разом, щоб вшанувати те, що нас об'єднує, і те, що відрізняє один від одного, робить нас унікальними. Також всіх об'єднає хороша музика", - розповів виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Мар'яна Садовська: “Коли я довго не приїжджаю до України, мої пісні наче міліють, висихають”
Чи здогадуєтеся ви, скільки українців-митців вже мають свої армії прихильників і чисельні фан-клуби за кордоном? Навряд! І причина дуже проста — ви й про половину таких талантів не чули. В рідній Україні (на жаль) творчість цих люди залишаються доступною чомусь тільки для “обраних”. Такою стала і “українська Бйорк” (як про неї частенько говорять) - Мар'яна Садовська.
Читати більше