Україна піднялася у рейтингу відкритості інформації

5 травня 2017
Редакція
Цього року Україна зайняла 24 місце в рейтингу Global Open Data Index, випередивши такі країни, як Польща, Австрія, Італія, Бельгія та РФ. У порівнянні з результатами торішнього дослідження, це - відчутний підйом на 30 пунктів (роком раніше Україна в цьому ж рейтингу займала 54 місце).
 
ain.ua
 
За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, це стало можливим завдяки тому, що за останній рік уряд запровадив єдиний портал відкритих даних, відкрив до вільного доступу більшість базових реєстрів, приєднався до міжнародної Хартії відкритих даних і т.д.
На перших місцях рейтингу - Австралія і Тайвань, на останніх - М'янма і Барбадос.
 
Щоб зрозуміти, що саме оцінювали в рейтингу, можна придивитися до горизонтальної осі: укладачі вимірювали відкритість державних даних в різних сферах, таких як держбюджет, статистика, законодавство і т.д. Наприклад, в України все добре у сфері держреєстрів, але погано з відкритістю даних про якість води, повітря або національні карти.

Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше