Україна має визнати Ічкерію

На сьогоднішній день Україна має унікальний шанс відповісти на ляпас російської влади на свою адресу, яку вона зробила шляхом визнання документів терористичних "Л/ДНР". Зокрема, Україна може зробити крок до офіційного визнання Ічкерії незалежною, окупованою Росією, державою.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі написала учасниця АТО Аміна Окуєва, новину передає "Преса України".

За її словами, легалізація документів окупантів Росією є фактичним визнанням бандитських анклавів на Донбасі. Подібним чином, пише Окуєва, Росія спробувала зачепити Україну і все світове співтовариство."Україна на цьому тлі може зробити крок до офіційного визнання Ічкерії незалежною, окупованою Росією, державою. І це буде жорсткою і адекватною відповіддю на демарш РФ. До того ж, абсолютно справедливою з точки зору міжнародного законодавства", - написала Окуєва.

Серед іншого боєць АТО підкреслила, що чеченський народ заслужив це право кількістю крові, пролитої за свободу в сучасній історії.

"Якщо Україна зараз вважатиме за доцільне проявити політичну волю і офіційно визнати документи Ічкерії, - це буде серйозним, адекватним і абсолютно справедливим ударом по позиціях РФ на світовій арені", - резюмувала Окуєва.

uapress.info

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше