Україна має визнати Ічкерію

На сьогоднішній день Україна має унікальний шанс відповісти на ляпас російської влади на свою адресу, яку вона зробила шляхом визнання документів терористичних "Л/ДНР". Зокрема, Україна може зробити крок до офіційного визнання Ічкерії незалежною, окупованою Росією, державою.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі написала учасниця АТО Аміна Окуєва, новину передає "Преса України".

За її словами, легалізація документів окупантів Росією є фактичним визнанням бандитських анклавів на Донбасі. Подібним чином, пише Окуєва, Росія спробувала зачепити Україну і все світове співтовариство."Україна на цьому тлі може зробити крок до офіційного визнання Ічкерії незалежною, окупованою Росією, державою. І це буде жорсткою і адекватною відповіддю на демарш РФ. До того ж, абсолютно справедливою з точки зору міжнародного законодавства", - написала Окуєва.

Серед іншого боєць АТО підкреслила, що чеченський народ заслужив це право кількістю крові, пролитої за свободу в сучасній історії.

"Якщо Україна зараз вважатиме за доцільне проявити політичну волю і офіційно визнати документи Ічкерії, - це буде серйозним, адекватним і абсолютно справедливим ударом по позиціях РФ на світовій арені", - резюмувала Окуєва.

uapress.info

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Італії: що треба знати перед мандрівкою у країну пристрастей
Надворі в повному розпалі літо - саме час планувати, куди ж поїхати у відпустку. Пропоную добряче обдумати варіант з темпераментною Італією, місцем пасти, оливок та постійного натхнення. Якщо ви вже задумалися, прочитайте 10 речей, які потрібно знати про один з центрів світової моди. А може, ви побували вже у цій колоритній країні? Гайда ділитись враженнями!
Читати більше
#AmericanOutliers: нестандартні полотна аванґардистів пройдешнього століття
Про прагнення бути бунтівниками і творцями свого світу, необмежені світогляди, культурно-естетичні виклики аванґардистів ХХ століття. Незвичні рішення, багатство кольорів - усе це про тих, кого суспільство не могло довгий час прийняти.
Читати більше