Україна буде представлена на всесвітньому конкурсі з нейронаук

2 серпня 2017
UAPOST.US
Анастасія Цимбалюк з Луцька вже стала національним чемпіоном Brain Bee в Україні, а тепер приїхала до Вашингтону, щоби позмагатися в конкурсі на міжнародному рівні.

Про це повідомляє Посольство України в США.
 
uapost.us
 
Змагання відбудуться з 2 по 7 серпня в рамках З'їзду Американської Психологічної Асоціації.

Учасники конкурсу змагатимуться у знаннях будови та функцій головного мозку, включаючи такі теми як інтелект, емоції, пам'ять, сон, зір, слух, хвороби Альцгеймера та Паркінсона, шизофренія, тощо. Їм будуть запропоновані письмові та усні завдання, лабораторні тести з анатомії та гістології, включаючи аналіз реальних препаратів головного мозку. Також вони будуть моделювати роботу лікарів, демонструючи уміння визначити хворобу за симптомами, які будуть грати спеціально підготовлені актори.Засновником Всесвітнього Конкурсу з нейронаук є доктор Норберт Мислінський з Університету Меріленду.

В Україні Brain Bee організовується Українським Товариством Нейронаук за підтримки Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця та НЦ "Мала академія наук України", які надають фінансову підтримку учасникам та роблять можливою їх участь на міжнародному рівні.

Учасниця від України Анастасія цікавиться різними сферами біології, сучасними науковими відкриттями, а також вивченням іноземних мов.

UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com