Угорщина виділила 100 стипендій українцям

29 грудня 2017
UAPOST.US
Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині.
 
uapost.us
 
Зокрема, мова йде про 40 стипендій за бакалаврськими та магістерськими програмами за гуманітарними, суспільствознавчими, технічними та медичними напрямками підготовки, 20 стипендій за магістерськими програмами повного циклу за технічними та медичними напрямками, 40 стипендій для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, що становить інтерес.Програми навчання доступні англійською та угорською мовами, а деякі програми пропонуються також німецькою та французькою.

Заявки подаються в он-лайн режимі на сайті.

Останній термін подачі заявок – 16 лютого 2017 року.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше