UaModna Fashion Show Chicago запрошує українських дизайнерів до участі!

6 травня 2016
Ukrainian Fashion Show
UaModna Fashion Show - це щорічний показ колекцій українських дизайнерів в Чикаго, котрий організовується проектом UaModna. Цього року в червні показ пройде вже вп'яте!

Головна ціль UaModna Fashion Show Chicago - представити роботи українських дизайнерів/брендів американському колу клієнтів, а також найбільшій українській діаспорі в Америці. 

Однак, цього року концепція заходу змінилася. Раніше основний акцент припадав на етнічні та національні мотиви, щоби популяризувати українську культуру та символіку у світі. Тепер ми вирішили показати, що сучасні українські дизайнери мають чим здивувати, що українська мода молода і креативна, а яскраві, свіжі та самобутні ідеї, які дизайнери демонструють на подіумі, можуть здивувати світ.
 
Тому ми запрошуємо молодих, перспективних українських дизайнерів до участі в UaModna Fashion Show Chicago, котрий відбудеться в червні 2016 року!
 
Окрім всебічної підтримки на UaModna Fashion Show та сприяння продажу колекції, дизайнери-учасники отримують маркетинг та PR кампанію на платформі UaModna та в наших групах у соціальних мережах.
 
На шоу запрошуються представники модної індустрії Чикаго, редактори модних видань, організатори різноманітних шоу, власники модних бутіків та фешн-блогери. Подію висвітлюють ЗМІ з України, США та Канади. 
 
Фото та відеозвіти, а також постійні оновлення події можна переглянути на офіційній Facebook сторінці та сайті UaModna.
 
Заявки на участь у Fashion Show від дизайнерів приймаються до 7 травня 2016 року.

Якщо ви бажаєте взяти участь в UaModna Fashion Show Chicago, заповніть Заявку на участь

 
З приводу питань щодо участі в UaModna Fashion Show 2016 звертайтеся:
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше