UaModna дарує книги за статті: новий конкурс

4 жовтня 2018
Редакція

Настав жовтень. А це означає, що настав час знову дарувати призи вам, наші читачі!:) На жаль, з технічних причин ми так і не змогли визначити переможця вересня:( За що просимо вибачення.

Проте перейдемо до доброго — крутого конкурсу, який триватиме з 1 по 21 жовтня. Якщо ви зареєстрований автор, пишіть статтю на будь-яку тему. Не забудьте дотриматися публіцистичного стилю та зробіть так, щоб вона була цікавою та корисною для інших. 

Умови дуже прості:

Зареєструйтеся на нашому сайті як автор, якщо ви досі цього не зробили. 

Важливо:

Потрібно поставити хештеґ #автор_місяця у полі "Теги" або ж у кінці статті.

Що отримають учасники

Від нашої редакції ми подаруємо 3 чудові книги сучасного видання, які будуть вам цікаві до прочитання. Які це саме книжки будуть, згодом дізнаєтеся на нашому Фейсбуці. Тому слідкуйте за оновленнями. 

У кінці поточного місяця за кількістю переглядів ми визначимо автора-переможця, якому відправимо книжки за його старання та вміння. 

Пам'ятка

  • Не забувайте, стаття - це публіцистичний стиль. Тому дотримуйтеся його;
  • Заголовок має бути дещо інтригуючим, таким, аби статтю з цікавості хотілося одразу відкрити;
  • Зображення-обкладинка повинна бути доречною;
  • Можна додавати зображення і в саму статтю;
  • Указуйте внизу, звідки їх, зображення, взяли, щоб не порушити авторські права.

*зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше