UaModna дарує книги за статті: новий конкурс

4 жовтня 2018
Редакція

Настав жовтень. А це означає, що настав час знову дарувати призи вам, наші читачі!:) На жаль, з технічних причин ми так і не змогли визначити переможця вересня:( За що просимо вибачення.

Проте перейдемо до доброго — крутого конкурсу, який триватиме з 1 по 21 жовтня. Якщо ви зареєстрований автор, пишіть статтю на будь-яку тему. Не забудьте дотриматися публіцистичного стилю та зробіть так, щоб вона була цікавою та корисною для інших. 

Умови дуже прості:

Зареєструйтеся на нашому сайті як автор, якщо ви досі цього не зробили. 

Важливо:

Потрібно поставити хештеґ #автор_місяця у полі "Теги" або ж у кінці статті.

Що отримають учасники

Від нашої редакції ми подаруємо 3 чудові книги сучасного видання, які будуть вам цікаві до прочитання. Які це саме книжки будуть, згодом дізнаєтеся на нашому Фейсбуці. Тому слідкуйте за оновленнями. 

У кінці поточного місяця за кількістю переглядів ми визначимо автора-переможця, якому відправимо книжки за його старання та вміння. 

Пам'ятка

  • Не забувайте, стаття - це публіцистичний стиль. Тому дотримуйтеся його;
  • Заголовок має бути дещо інтригуючим, таким, аби статтю з цікавості хотілося одразу відкрити;
  • Зображення-обкладинка повинна бути доречною;
  • Можна додавати зображення і в саму статтю;
  • Указуйте внизу, звідки їх, зображення, взяли, щоб не порушити авторські права.

*зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше
Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше