У Японії зберігся український фільм, який вважався втраченим

31 серпня 2017
Кирило Кр.
Український науковий фільм "Людина і мавпа" (1930) випадково знайшли у Токійському кіноархіві (Японія).
  Як зазначила перша заступниця міністра культури Світлана Фоменко, кіноплівку буде відреставровано у рамках проведення Року Японії в Україні.

Фоменко також анонсувала перформанс стрічки до її офіційного показу."Людина і мавпа" (1930) - український повнометражний науковий фільм режисера Андрія Вінницького. Тривалість - 71 хвилина.

"Інформації про фільм поки що мало. У статтях українських кінознавців 1930-х буквально одне речення, що "Людина і мавпа" - хороше наукове кіно. Вважали втраченим. Зараз ведуть переговори з японським архівом щодо повернення плівки в Україну", - сказала експертка Центру Довженка Тетяна Майборода.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Найочікуваніші українські фільми 2019 року
Найскандальніший, найдорожчий і наймасштабніший. Це все про українські фільмі, які вийдуть у наступному, 2019 році. Чи виправдають вони очікування глядачів, та чи зростатимуть не тільки кількісно, але й якісно​?
Читати більше