У пошуку стартапів, що готові змінити Україну

11 травня 2016
Редакція
28 квітня розпочався набір у другу інкубаційну програму 1991 (починається з 1 червня 2016 року). В партнерстві з найталановитішими ІТ патріотами України у якості менторів, 1991 Open Data Incubator при підтримці WNISEF надасть нове цифрове життя найбільш недигіталізованим українським секторам.

Процес відбору складається з трьох етапів. Збір презентацій через заповнення аплікаційної форми на сайті, інтерв'ювання відібраних команд, фінальний відбір за результатами конкурсу-хакатону в Києві.

Резидентами інкубатора стануть переможці конкурсу-хакатону, який відбудеться 28-29 травня 2016 року в Києві. До участі в конкурсі приймаються стартапи, які вирішують проблеми українських громадян, бізнесу, державних органів з використанням відкритих державних/корпоративних і великих даних:

• електронні сервіси для агросектору, енергетики та інфраструктури;
• електронні державні послуги на основі державних реєстрів;
• аналітичні системи для міністерств, обладміністрацій і мерій;
• проекти Smart City для українських міст.
 
Взяти участь в конкурсі можна заповнивши заявку на сайті www.1991.vc. Реєстраційна форма закривається 22 травня 2016, 24.00.
 
Ставши учасником інкубатору, стартап отримує можливість працювати над своїм проектом в офісі А-класу в центрі Києва, контактувати безпосередньо з українськими державними структурами всіх рівнів, безкоштовно пройти двомісячну інкубаційну програму, скористатися технологічною підтримкою програми Microsoft Bizspark, отримати доступ до кращих менторів, донорів та інвесторів, а також звернути на себе увагу ЗМІ.

Кращі проекти будуть рекомендовані 1991 Інкубатором для проходження інкубаційної програми в європейському Open Data Incubator, який надає можливість виходу на європейські ринки. Ідеї ​​проектів місцевого значення будуть розглядатися в першу чергу.

Першу інкубаційну програму пройшли 12 стартапів, пілотними партнерами яких стали міністерства, КМДА та інші державні установи. П'яти з них вдалося знайти інвестиції та домовитися про подальшу співпрацю з великим бізнесом. Два стартапи були визнані інвесторами та експертами найкращими у своїй категорії на Форумі інноваційних технологій Innotech, один зі стартапів пройшов в ТОП-10 UVCA (асоціація міжнародних інвесторів).

За результатами виступів стартапів, найкращі з них пройшли до другого етапу відбору до програми International Zone Fellowship Program від Ryerson University, яка відбудеться у Торонто, Онтаріо, цього літа і триватиме чотири місяці. Всі витрати на переліт, проживання, перебування сплачуються фондом WNISEF для двох стартапів (один представник від кожного).

Нагадаємо, 12 січня 2016 - SocialBoost за підтримки Western NIS Enterprise Fund і компанії "Майкрософт Україна" оголосила про запуск 1991 Open Data Incubator - першого в Україні некомерційного інкубатора IT- проектів на основі відкритих даних.

Мета проекту - трансформувати великі обсяги відкритих даних в ресурс для створення стартапів, які зможуть надавати сервіси українським громадянам, компаніям та державним органам. Проект покликаний "оцифрувати" такі сектори економіки як агробізнес, енергетика, інфраструктурні проекти, державні послуги для громадян і внутрішні аналітичні системи в державі, налагодивши взаємодію IT-розробників, громадських організацій та аналітичних центрів з органами державної влади.

Довідкова інформація

Socialboost (socialboost.com.ua) - це технологічна громадська організація, яка координує і стимулює діяльність понад 1000 IT-ентузіастів, IT-компаній і державних органів в Україні. Проводить хакатони на соціально важливі теми, в тому числі пов'язані з новітніми медіа, візуалізацією даних і відкритими державними даними. SocialBoost вже розробила державні ресурси data.gov.ua, ogp.gov.ua і десятки інтерактивних карт, сайтів для нішевих спільнот.

SocialBoost виросла із серії хакатонів для IТ-волонтерів на тему створення цифрових сервісів на основі державних даних. За 3 роки існування організації було проведено понад 10 національних хакатонів і ще більше регіональних заходів. У хакатонах SocialBoost взяли участь понад 1000 осіб, понад 800 ідей було подано на розгляд журі та понад 20 проектів отримали фінансування.

Інкубатор "1991 Open Data Incubator" (1991.vc) - некомерційний інкубатор, який допомагає незалежним IT-розробникам створити стартапи та сервіси на основі великих масивів відкритих даних, які будуть корисні українським громадянам, компаніям та державним органам. Інкубатор IТ-проектів на основі відкритих даних реалізується на гранти міжнародного донора WNISEF, за сприяння Кабінету Міністрів України, окремих міністерств і міжнародних організацій таких як Microsoft, Open Knowledge Foundation, Open Data Institute.

Western NIS Enterprise Fund - перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом в розмірі 150 000 000 доларів США. Він має більш ніж 20-річний успішний досвід інвестування в підприємства малого і середнього бізнесу. WNISEF був здійснений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). З моменту заснування WNISEF інвестував понад 168 000 000 доларів США в 118 компаній в Україні та Молдові. У березні 2015 року WNISEF запустив нову трирічну програму на загальну суму 30 000 000 доларів США, яка фінансується за рахунок частини доходів, отриманих від його інвестиційної діяльності.

Про корпорацію Microsoft

Заснована в 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал. З 2003 року в Україні працює компанія "Майкрософт Україна", до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Microsoft можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua

Microsoft ® є товарним знаком Microsoft Corporation в США та / або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даній статті, можуть бути товарними знаками відповідних власників.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше