У мережі з'явився презентаційний ролик "Євробачення-2017"

18 січня 2017
UAPOST.US
Facebook-спільнота пісенного конкурсу "Євробачення-2017", який пройде у травні в Києві, виклала в мережу презентаційне відео.


У ролику представлені українські міста та їхні визначальні риси. Приміром, Чернівці назвали "маленьким Парижем", Одесу асоціювали з морем і посмішками, а Крим нарекли "нашою сім’єю". Також у відео фігурують Харків, Івано-Франківськ, Дніпро й Вінниця.

Ареною для проведення Євробачення обрано Міжнародний виставковий центр у Києві, розташований на лівому березі Дніпра. Ця локація має необхідні технічні та логістичні ресурси для створення належних умов для проведення репетицій артистів, роботи журналістів та розміщення близько 11 тисяч глядачів.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Мар'яна Садовська: “Коли я довго не приїжджаю до України, мої пісні наче міліють, висихають”
Чи здогадуєтеся ви, скільки українців-митців вже мають свої армії прихильників і чисельні фан-клуби за кордоном? Навряд! І причина дуже проста — ви й про половину таких талантів не чули. В рідній Україні (на жаль) творчість цих люди залишаються доступною чомусь тільки для “обраних”. Такою стала і “українська Бйорк” (як про неї частенько говорять) - Мар'яна Садовська.
Читати більше