У мережі з'явився новий трейлер української комедії про Галичину

21 січня 2016
UAPOST.US
У мережі виклали уже п’ятий трейлер нової української комедії про Галичину "Політ золотої мушки". Прем’єра стрічки запланована на 26 лютого 2016 року.

Кінострічка створена за мотивами оповідань "Бурачковицькі хроніки" львівського письменника Богдана Волошина, відомого також як Пан Марциняк. В основу стрічки лягли новели "Гранда" і "Полонез Швідерського". За словами авторів, це кіно про життя в окремій цивілізації, ймення якій Галичина.

Фільм-притча. Дівчинка, яка любить дивитися кіно на небі, три рази розказує одну й ту ж історію про те, як в їхньому селі через бика ледь не почалася третя світова війна. Вона поет і пише оду на смерть дзідзя, який помираючи сказав – людське життя то як політ залотої мушки над вогнем – дуже яскраве, але дуже коротке!

У головних ролях: Софія Кравчишин, Сергій Великий, Олег Цьона, Володимир Процюк,Тарас Бобеляк, Богдан Юсипчук, Наталя Олексів, Анна Назаревич та інші.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com