У Києві відбудеться додатковий показ вистав про корупцію

10 листопада 2017
Редакція
Прем'єри вистав "Ресторан Україна" та "Внутрішнє переконання" з успіхом пройшли у Києві, Харкові, Львові та Кишиневі у рамках міжнародного проекту Bestechend* під егідою Goethe-Institut в Україні. На численні прохання глядачів постановки зіркових українських драматургів безкоштовно покажуть ще раз 19 листопада у столиці.
 
"За даними МВФ, столиця очолила рейтинг найбільш корумпованих міст України у 2017 році. Ще один доказ того, що корупції треба протистояти на усіх рівнях, у тому числі засобами мистецтва, — каже Ілона Демченко, асистент відділу спеціальних культурних програм Goethe-Institut в Україні. — Ми планували завершити наш двомісячний проект про феномен корупції гастролями у Кишиневі, та вистави викликали такий резонанс у глядачів, що ми вирішили показати їх ще раз, і саме у Києві".
 
"Ресторан Україна" Дмитра Левицького побудований на спогадах, думках і асоціаціях двох актрис-харків'янок — Оксани Черкашиної та Ніни Хижної — про дрібну побутову і масштабну державну корупцію. Постановка також показує, якою слабкою і незахищеною є людина перед явищем корупції.
 
"Внутрішнє переконання" Павла Юрова — новий документальний проект, заснований на персональних інтерв'ю і друкованих матеріалах, присвячених боротьбі з корупцією, та історіях окремих людей, які не побоялися виступити проти системи.
 

 
Павло Юров — лауреат "Київської пекторалі" та переможець Фестивалю молодої української режисури ім. Леся Курбаса. У 2014 році у співпраці з Анастасією Касіловою створив виставу Donbas. Hollow Land, з якою відвідав численні фестивалі від Парижа до Торонто.
 
Дмитро Левицький ― режисер, драматург, культурний активіст, засновник "Театру переселенців" та співзасновник Pic Pic ― першого в Україні стартапу, який займається аудіотурами. Відомий своїми документальними п'єсами, зокрема польсько-українським проектом "Мій дід копав. Мій батько копав. А я не буду" та виставою "ДПЮ", що була презентована на 10-му, ювілейному ГОГОЛЬFESTі. У постановці "ДПЮ" грали не лише професійні актори, але й ветерани АТО.

Тривалість вистав:

"Ресторан Україна": 19:00 – 19:50
"Внутрішнє переконання": 20:00 – 21:20
 
Де?

Центр незалежного театру "Сцена 6" (вул. Васильківська, 1, 6-й поверх)

Вхід безкоштовний, реєстрація обов’язкова: goo.gl/forms/kfOTNvBwUZlDxDlf1
 
*Вистави відбудуться в рамках проекту Bestechend, що здійснюється у співпраці між Goethe-Institut в Україні та Федеральним центром політичної освіти bpb за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше