У Києві презентують віртуальну подорож Чорнобилем і Прип'яттю

22 квітня 2016
UAPOST.US
26 квітня о 18:00 в Музеї історії міста Києва відбудеться світова прем’єра Chernobyl VR Project під назвою "Місто-привид. Світова прем’єра подорожі". Про таке ідеться на сайті музею історії Києва.

"Додаток Chernobyl VR Project є віртуальною подорожжю до серця зони відчуження та являє собою інтерактивний документальний фільм", - вказано на сайті.
 
uapost.us
 
Творцям проекту – польським розробникам з The Farm 51 – вдалося детально відтворити місце катастрофи. Додаток призначений для найбільш популярних сьогодні пристроїв VR, серед яких Oculus, Morpheus, HTCVive та мобільний SamsungGearVR.
 
uapost.us
 
Організаторами заходу виступили польська компанія The Farm 51, Фонд "Відкритий Діалог", Український інститут національної пам’яті, Агенція іміджу України та громадська організація Global Ukraine. Прем’єра проекту відбудеться за підтримки та під патронатом Голови Київської міської державної адміністрації –Віталія Кличка.

Завдяки інтерактивній подорожі засновники проекту хочуть в безпечний та реалістичний спосіб поширити інформацію та підвищити рівень обізнаності людей про чорнобильську катастрофу 1986 року, а також матеріально допомогти постраждалим від вибуху четвертого реактору.

Проект також має на меті започаткувати польсько-українську співпрацю в галузі VR/IT та стати підґрунтям для майбутніх спільних проектів у цій сфері. Крім того, Chernobyl VR Project може дати імпульс для швидкого розвитку технології VR в Україні.

В рамках прем’єри відбудеться також спеціально підготовлений шоу-рум (демонстрація технології VR), де за допомогою спеціального обладнання відвідувачі зможуть безкоштовно вирушити в інтерактивну подорож Чорнобилем та переконатися в унікальності Chernobyl VR Project.

Усіх, хто хоче здійснити віртуальну подорож до зони відчуження, не покидаючи столиці України, запрошують відвідати Музей історії Києва з 26 квітня до 10 травня.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com