У Франції відкриють музей Анни Київської

21 листопада 2017
UAPOST.US
Музей Анни Ярославни відкриють у передмісті Парижа - в містечку Санлісі, він буде знаходитися у приміщенні української церкви Бориса та Гліба.
 
uapost.us
 
Про це повідомив президент Українського католицького університету, владика Борис Гудзяк під час візиту до Санліса Віце-прем'єр-міністра України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

"Санліс - дуже цікаве місце, адже лиш уявіть, що цими вуличками ходила колись Анна Ярославна. Завдяки старанням громади тут є українська церква, вона була придбана у 2013 році. Значення цієї події для українців у Франції переоцінити неможливо. Тому дуже символічно, що у приміщенні церкви ми відкриємо музей Анни Ярославни", - сказав владика Гудзяк.
 
uapost.us

Під час зустрічі з українською громадою в Санлісі Климпуш-Цинцадзе також сказала кілька слів про відкриття музею: "Стіни - то одна справа, це величезна необхідність, але люди і життя, яке вони відновлюють в тих стінах, ці можливості та інструменти, і бажання дають можливість далі з тієї перлинки робити щось велике".В рамках заходу всі присутні вшанували пам'ять Анни Ярославни покладанням квітів до її памятника.
  
Нагадаємо, Анна Ярославна переїхала до Санліса з сином в 1060 році після смерті свого чоловіка - французького короля Генріха І. Вона проживала в місті до кінця життя, тут була і похована після смерті.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com