У Чикаго відкрита виставка "Ukraine exists"

23 лютого 2016
UAPOST.US
20 лютого в Українському Національному Музеї відбулось відкриття виставки сучасного українського мистецтва "Ukraine exists".

На виставці було представлено серію творів "Сучасне українське мистецтво" (живопис, кераміка, плакат) і документальні фото- та відео-матеріали "Донбас. Війна". Проект має на меті популяризацію сучасного українського візуального мистецтва та донесення до міжнародної спільноти об'єктивної інформації про події на Донбасі.

Генеральне консульство України в Чикаго висловило свою щиру вдячність Тарасу Тополі, фонду "Wilni UA", агентству Аліни Гаєвої, Українському Національному Музею за надану можливість представити мешканцям Чикаго такий прекрасний мистецький проект, хоча і з гірким присмаком. 

Консульство запрошує всіх охочих подивитися на цю феноменальну експозицію.

Виставка триватиме до 6 березня цього року.
  www.uapost.us
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Незвідана Греція та її історичні й природні дивовижі
Країна, про яку йтиметься далі, стабільно входить до топу найбільш відвідуваних туристами держав і після зустрічі з нею відразу закохує у себе. Чудовий клімат, тепле і чисте море, комфортабельні пляжі, мальовничі острови та унікальні історичні пам’ятки — усе це чарівна Греція.
Читати більше
ФОТОДОБІРКА УКРАЇНСЬКИХ МІСЦЬ НЬЮ-ЙОРКА (ЧАСТ. 3)
Прогулянка Україною посеред Нью-Йорку. У цій частині: титулований футбольний клуб, альма-матер Квітки Цісак, видатна кредитівка, знамените молодіжне об 'єднання та інші цікавинки.
Читати більше