У Чикаго відкрита виставка "Ukraine exists"

23 лютого 2016
UAPOST.US
20 лютого в Українському Національному Музеї відбулось відкриття виставки сучасного українського мистецтва "Ukraine exists".

На виставці було представлено серію творів "Сучасне українське мистецтво" (живопис, кераміка, плакат) і документальні фото- та відео-матеріали "Донбас. Війна". Проект має на меті популяризацію сучасного українського візуального мистецтва та донесення до міжнародної спільноти об'єктивної інформації про події на Донбасі.

Генеральне консульство України в Чикаго висловило свою щиру вдячність Тарасу Тополі, фонду "Wilni UA", агентству Аліни Гаєвої, Українському Національному Музею за надану можливість представити мешканцям Чикаго такий прекрасний мистецький проект, хоча і з гірким присмаком. 

Консульство запрошує всіх охочих подивитися на цю феноменальну експозицію.

Виставка триватиме до 6 березня цього року.
  www.uapost.us
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Від А до Я: 5 книг, які варто прочитати навесні
У цій добірці переважають тексти про жінок і кохання, а також свободу і боротьбу за неї: хіба може бути інакше, коли все прокидається від зимової сплячки? Психологічна драма, історичний роман, урбаністичне віршування і навіть казкові пригоди — усе це придасться до того, щоб вийти з сезонного ступору.
Читати більше
Чому важливо займатися спортом
Фахівці постійно наголошують на тому, що спорт покращує здоров'я, впливає на психічний стан. Фізичні вправи не тільки підтримують форму тіла, але й відіграють важливу роль у профілактиці захворювань, втрати пам’яті, холестерину і діабету.
Читати більше