У Чикаго відкрита виставка "Ukraine exists"

23 лютого 2016
UAPOST.US
20 лютого в Українському Національному Музеї відбулось відкриття виставки сучасного українського мистецтва "Ukraine exists".

На виставці було представлено серію творів "Сучасне українське мистецтво" (живопис, кераміка, плакат) і документальні фото- та відео-матеріали "Донбас. Війна". Проект має на меті популяризацію сучасного українського візуального мистецтва та донесення до міжнародної спільноти об'єктивної інформації про події на Донбасі.

Генеральне консульство України в Чикаго висловило свою щиру вдячність Тарасу Тополі, фонду "Wilni UA", агентству Аліни Гаєвої, Українському Національному Музею за надану можливість представити мешканцям Чикаго такий прекрасний мистецький проект, хоча і з гірким присмаком. 

Консульство запрошує всіх охочих подивитися на цю феноменальну експозицію.

Виставка триватиме до 6 березня цього року.
  www.uapost.us
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше