У Чорнобилі відкрили музей "Зірка Полин"

16 березня 2018
Редакція

З 15 березня всі охочі можуть відвідати музей "Зірка Полин", розташований на території Чорнобильської зони відчуження. Про це повідомляє сайт uatv.ua.

uatv.ua

Відвідувачі побачать фотографії, які розповідають історію перетворення території з місця ядерної катастрофи на зону впровадження новітніх технологій та лабораторію просто неба.

"Зона відчуження щороку привертає увагу все більшої кількості людей. Для нас важливо забезпечити комфортне та безпечне перебування відвідувачів на цій території та надати їм якомога повнішу інформацію про Чорнобильську аварію та її наслідки. У цьому музеї відвідувачі зможуть на власні очі побачити, як зона відчуження перетворювалась на "територію змін", – прокоментував подію голова агентства з управління зоною відчуження Віталій Петрук.

uatv.ua

В музеї також можна буде побачити унікальні кадри з найпопулярніших тутешніх місць, а саме з Чорнобиля та Прип'яті, градирень та об'єкта "Дуга".

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com