ТИПИ ГІРСЬКИХ ВЕЛОСИПЕДІВ

14 вересня 2022
Редакція

Якщо ви хочете придбати свій перший гірський велосипед, MTB з передньою підвіскою — чудовий варіант. Вони названі так тому, що мають лише підвіску на передньому колесі, яка називається амортизаційною вилкою. Ці типи велосипедів також широко відомі як "жорсткі" велосипеди .

З ними ви можете вибрати чудовий гірський велосипед з тими ж компонентами, що й велосипед з повною підвіскою або навіть краще, якщо ми порівнюємо висококласні жорсткі велосипеди з велосипедами першої ціни на повній підвісці. Але за логікою йому бракує переваг повнопідвісних велосипедів, описаних нижче.

Спортивні велосипеди або для початку

Спортивні жорсткі гірські велосипеди ідеально підходять для початку катання на гірських велосипедах. Купити велосипед дуже просто. Чи означає це, що вони є певним обмеженням? Абсолютно. Мова йде про ідеальні  велосипеди для будь-якого типу маршруту.

Більшість спортивних велосипедів мають алюмінієві рами. Крім того, його геометрія надає перевагу комфорту, тому це ідеальний велосипед, щоб безтурботно долати кілометри.

Велосипеди XC або Cross Country з передньою підвіскою

Жорсткі гірські велосипеди XC – це ті, що використовуються для змагань або для більш спортивного аспекту. Іншими словами, вони схожі на спортивні мотоцикли, але з більшою продуктивністю та функціями, а також більш гоночною або агресивною геометрією. Фактично, більшість із них мають карбонові рами та компоненти, які зазвичай починаються з середнього діапазону в більшості випадків.

Серед його характеристик шукаються найменша можлива вага та висока реактивність, що дозволяє обертати педалі з максимальною ефективністю. У дисципліні XC (її також називають крос-кантрі або раніше «ралі») велосипедисти повинні долати гірські ділянки на високій швидкості, а круті спуски трапляються рідко.

Велосипеди Trail або Hard Tail

Гірські велосипеди трейлового типу, або також відомі як « Hard Tail» — це велосипеди, створені для розваг у чистому вигляді. Дуже цікавий варіант для тих, хто хоче в основному отримати задоволення від спуску і стрибків.

У випадку трейл-байків ми говоримо про жорсткі велосипеди, тобто тільки з передньою підвіскою, але вона має більший хід , ніж спортивні велосипеди або велосипеди XC. Іншими словами, вони мають передній хід, типовий для повнопідвісних велосипедів Trail/All-mountain або навіть Enduro, але без  задньої підвіски.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com