Типовий портрет або ж усвідомлення себе

1 жовтня 2013
Юлія Василів


Хто я у свої 20 з хвостиком? Студент після ВНЗ, який (у більшості випадків) отримав фах, яким не займатимуся, студент, який не відчуває ще себе професіоналом у чомусь конкретному, натомість має у душі прагнення, мрії, очікування. Поки вони без продовження та застосування – але хто знає?

Я  - такий ще непевний і невизначений – приходжу у те, що називається «реальний світ», і відчую внутрішні конфлікти, неоднозначність, величезну кількість можливостей, з яких мені треба вибрати щось одне… Я відверто розгублений. А тут ще й оточення, яке часто знає краще, показує, як краще, і "давить" авторитетом та досвідом. І кажуть, що це нормально. А уявлялося все якось не так…

У мене є дві опції: зламатися, подумати, що період «рожевих окуляр» пройшов і пора дорослішати, або ж, зберігаючи усі душевні прагнення та мрії, рухатися малими кроками. Малі кроки означатимуть спроби – різні, вдалі та невдалі, важливі та менш важливі. Але вони точно будуть вести мені до результату з кінцевим пунктом «Я».  У мене є опція почати із себе, на всіх рівнях - в думках, інтересах, діях…

У свої 20 з хвостиком я не переконаю світ, що всі попередні мільйони і мільярди років він жив неправильно. Та й зрештою я так і не думаю, бо все чомусь відбувається саме так і не інакше. Я не зміню його усталені процеси – та й чи варто? У мене ще немає аргументів для повної реалізації себе та самоусвідомлення. Але є відчуття, віра та можливість почати цікаву подорож – поступово, пробуючи і дякуючи за кожен досвід.

Мені лише 20 все з тим же хвостиком… Я ще непевний, невизначений, мабуть незрозумілий для оточення. І я це приймаю. Але в мені жевріє вогник, який зігріває те, що звемо вірою і довірою до себе.

І я робитиму знову і знову абсурдні спроби, щоб знайти своє і поділитися чимось із цим величезним і незбагненим світом. Чимось, що вже є в мені, проте вимагає ще усвідомлення та роботи у кожному дні.

«І десь за гранями свідомості є те, чого іще нема»…

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше