Ти сам вирішуєш, ким тобі бути: огляд "Далекого простору"

27 червня 2018
Ліля Колісник

Ти сам вирішуєш, ким тобі бути. Я так часто люблю повторювати: я лише людина, шукаючи тим самим, мабуть, якесь виправдання хибним вчинкам. Проте цими словами також знецінюю вартість людських можливостей. "Далекий простір" - книга про кожного з нас. 

Про клітку, яку звемо зона комфорту, про межі, намальовані нашим вибором, про Людину, яка сама приймає рішення, бути їй маленькою чи великою. Книга про ризики, на які йдемо. Нехай не завжди усе виходить. Та чи все у житті має бути поцукроване? Адже, якщо буде постійно солодко, як ми дізнаємося, у чому вся сіль? Тому навіть якщо автор не зніме полуду з ваших очей, то почне їх загоювати точно.

[adSlot8]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше