Ти сам вирішуєш, ким тобі бути: огляд "Далекого простору"

27 червня 2018
Ліля Колісник

Ти сам вирішуєш, ким тобі бути. Я так часто люблю повторювати: я лише людина, шукаючи тим самим, мабуть, якесь виправдання хибним вчинкам. Проте цими словами також знецінюю вартість людських можливостей. "Далекий простір" - книга про кожного з нас. 

Про клітку, яку звемо зона комфорту, про межі, намальовані нашим вибором, про Людину, яка сама приймає рішення, бути їй маленькою чи великою. Книга про ризики, на які йдемо. Нехай не завжди усе виходить. Та чи все у житті має бути поцукроване? Адже, якщо буде постійно солодко, як ми дізнаємося, у чому вся сіль? Тому навіть якщо автор не зніме полуду з ваших очей, то почне їх загоювати точно.

[adSlot8]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Неймовірні фото тварин, які вміють посміхатися
Часто для того, аби розвіяти смуток, потрібна лише посмішка. Проте посміхатися вміємо не лише ми. Про що це я? Нумо разом переглядати вдало спіймані кадри, коли тварини дарують світові свої посмішки!
Читати більше
Гемінґвей: 10 цитат письменника, що наштовхують на роздуми (фото)
Він любив котів і дайкірі, у молоді роки займався боксом, був гірськолижником, яхтсменом, мисливцем, письменником, військовим кореспондентом... а в результаті вкоротив собі віку. До вашої уваги топ-10 цитат Гемінґвея в картинках.
Читати більше