Ти маєш право піти з будь-якої ситуації

«Якщо ти коли-небудь побачиш себе в неправильній історії, йди»,  Мо Віллемс

Ти маєш право піти з будь-якої ситуації, у якій себе не бачиш. Ти маєш право піти з будь-якої життєвої історії, у якій ти собі не подобаєшся.

Ти маєш право виїхати з міста, яке заглушає твій світ, а не дозволяє сяяти яскравіше, ти маєш право зібрати валізи і почати все спочатку в іншому місці — ти маєш право змінити своє життя.

Ти маєш право піти з роботи, яку ти ненавидиш, навіть якщо весь світ говорить тобі цього не робити. Ти маєш право шукати те, що мотивує тебе вставати щодня з ліжка до кінця життя.

Ти маєш право піти від того, кого любиш, але хто погано з тобою поводиться. Ти маєш право ставити себе на перше місце і йти у випадках, коли намагаєшся знову і знову, але нічого не змінюється.

Ти маєш право піти від поганих друзів, ти маєш право оточити себе любов'ю, людьми, які підтримують тебе й допомагають. Ти маєш право брати ту енергію, яка тобі потрібна в житті.

Ти маєш право прощати себе за великі і маленькі помилки, ти маєш право бути доброю до себе, дивитися в дзеркало і подобатися собі.

Ти маєш право звільнити себе від своїх же очікувань.

Іноді ми думаємо, що йти — це погано, немов це означає здатися і опустити руки. Але іноді піти — це найкраще, що ви можете зробити для себе.

Це дозволяє вам змінити вектор свого життя, почати спочатку, відкрити себе і світ. Іноді піти — значить врятувати себе від того, щоб застрягти в неправильному місці з неправильними людьми.

Піти — значить відкрити двері змін, зростання, можливостям і звільнення.
У вас завжди є можливість піти, поки ви не знайдете своє місце і те, що робить вас щасливою.

Ви навіть маєте право залишити минулу себе позаду й створити нову.

Джерело

Зображення — pinterest.com 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше
По-людськи про людське, або Що таке словомедитація?
Виховання словом ми вже проходили – не завжди працює, натомість лікування завжди доречне. Наразі це здобування мудрості з життєвого досвіду, який відливається у лаконічну форму афоризмів, що їх визбирує для нас справжній майстер своєї справи.
Читати більше