Творожное суфле

8 грудня 2014
Аліна

Еще один рецепт из творога. Вкусно, легко и быстро!

Творожное суфле с яблоком (без муки, манки, масла и сахара) обладает нежной текстурой и прекрасным вкусом, дарит удовольствие и насыщение!
 

Нам понадобится:

 • Яблоко(большое и сладкое);
 • Творог(гладкий) - 200грамм;
 • Яйцо - 1шт. 

Способ приготовления:

 1. Яблоко натереть на тёрке. Я использую яблоко с кожицей, но если оно покупное с восковым покрытием, предварительно очистить его от кожуры. Добавить творог и яйцо.
   
 2. Всё перемешать. Не пугайтесь, если получается довольно жидко. 
   
 3. Разложить по формочкам. Я пользуюсь силиконовыми, но можно использовать стеклянные или керамические. 
   
 4. Суфле при выпечке не поднимается, можно заполнять формочки до самого верха. Выпекать в духовке 20-25 минут (170-180 градусов). Проверить готовность просто потрогав верх - если на пальце останется след от творога, выпекать ещё пару минут.
   
 5. Можно украсить фруктами или посыпать корицей. Также яблоко можно заменить другим фруктом.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше
22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше