Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником

Сьогодні вже важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий поговорити.

Жанрова ніша нового київського видавництва «Space One» - містика і фентезі, дитячі книжки, а також у майбутньому – комікси. Не менш фантастично звучить розповідь його автора і засновника – зокрема про те, як він став письменником. Окрім таланту, як побачимо, велику роль у видавничій справі для Віктора Хорунжого зіграла його впевненість, цілеспрямованість та віра у власні сили. Також зазвичай не обійшлося без містики. «Наприкінці 2014 року мені почалися сниться історії. Різні історії, - згадує автор у Cases.media . - Я не розумів, що це і для чого. Потім просто за кермом міг їхати і побачити за секунду історію, дуже об'ємну, від початку до кінця з нюансами і подробицями, але за 1 секунду. Після цього я вирішив, що це не просто так. І почати писати, що бачив, що мені показали». І саме після цього, додамо, вийшли друком чотири романи письменника.

Виктор Хорунжий. Дженнифер. Обитель скорби

Стосунки в героїні цього роману з реальністю більш ніж складні та нестандартні. Після того, як в автокатастрофі, що сталася за таємничих обставин, вона залишилася сама, і до неї стали з’являтися примари-чудовиська, яких ніхто, крім неї не бачив. «И тут она почувствовала чье-то присутствие — позади нее явно кто-то был… Резко обернувшись, девушка остолбенела — прямо перед собой она увидела огромного зверя, напоминавшего собаку. Вернее, он мог бы сойти за собаку, если бы не стоял сейчас на задних лапах, возвышаясь над Дженнифер на добрых полметра. Бурая шерсть свисала вниз грязными клочьями, из передних лап торчали загнутые когти. Тож не дивно, що далі трилер перетворюється на детектив, дія якого розгортається в стінах психлікарні. Крім кошмарів, а насправді - таємничої жінки-примари, яка являється до героїні – додаються цілком реальні страхи. Наприклад, смерті пацієнтів, які стаються після того, як листоноша принесе листа від таємничого Чорного Пана. Або наслідки пожежі, яка сталася в лікарняному архіві, і які тепер сняться дівчині. Невже до цього має стосунок нічна жінка? І що вона хоче сказати? Утім, після того, як завдяки знайомій її матері з’ясовується, що головна героїня не така вже проста дівчина, що походить зі ще більш нестандартної родини, все стає на свої місця. І починається найстрашніше, але дуже цікаве.

Виктор Хорунжий. Салон «Санта Муэрте

Цей роман – екзотична і захоплююча історія про життя і смерть, про кохання і те, нащо люди здатні заради нього. Зокрема – головний герой, юнак на ім’я Себастіян, закоханий в чарівну Камілу – як він поставиться до роду діяльності дівчини? Адже звіряння в любові до такого незвичайного ремесла, як своєрідні ритуальні послуги, може відштовхнути будь-кого, не тільки молодого плейбоя. Утім, всі моральні та етичні аспекти узгоджені, адже автор роману – композитор, продюсер, керівник компанії «Space1Media World» - будучи відомий своїми неординарними творами, в яких містика межує з фентезі, тим не менш, має юридичну освіту. Усе це гарантує напружену оповідь, мелодраматичний ліризм і містичну лінію в романі про Смерть і Кохання, а межові ситуації мають всі ознаки одночасно і «темної» літератури, і динамічного чтива. «Пораженный, просто шокированный увиденным, Себастьян время от времени отрывался от завораживающего зрелища порхания девичьих рук и вглядывался в ее лицо. Девушка работала увлеченно, позабыв, казалось, обо всем на свете. На него она взглянула лишь раз, и то мельком, одарив рассеянной улыбкой, — и опять занялась мертвым стариком. Именно он был сейчас центром ее внимания, и Камилла явно получала удовольствие от своего занятия».

Виктор Хорунжий. Звездные ангелы. Новый мир

Цей роман, який варто зарахувати до героїчної фантастики, починається з буденних подій у житті двох дівчат на порозі повноліття. Затишне містечко, престижний університет, життя з татом, але без мами. І раптом – здійснення пророцтв, стародавня Книга, яка переносить в паралельну реальність, та інші «будні», але вже з життя ангелів та демонів. Звісно, після цого нас чекатимуть карколомні пригоди - мандри в просторі та часі, зоряні портали, таємниці єгипетських пірамід, а також, безперечно, історія кохання – але цікаво, як саме воно починається у житті двох дівчат. «Кэти не могла отвести глаз от клинка. Потом протянула руку и взяла меч. Прохладная рукоять легла в ладонь легко и удобно, будто была там всю жизнь. Кэти сделала несколько весьма уверенных отражений и выпадов. Она чувствовала себя очень странно: меч словно сделался вдруг ее частью. Возможно, не ее самой, но частью ее памяти – той, что передавалась из поколения в поколение тысячелетиями и теперь была надежно спрятана где-то в самом дальнем уголке ее сознания». Дійство рухається немовби ходженими стежками світових сюжетів, коли скромні персонажі раптом стають грізними героями, але у даному випадку сюжет напрочуд оригінальний, з інтригами, сюрпризами та несподіванками. Сучасна містика, одне слово, з авторською новацією і шармом стародавніх легенд.

Виктор Хорунжий. Муха Мария

Ця дитяча книжка насправді висвітлює цілком «дорослі» проблеми. Легке і захоплююче чтиво про комашиний світ виявляється мало не філософською притчею на загальнолюдські теми. Отже, це історія про юну муху Марію, серед радісних і сумних пригод якої – перший політ і втрата друзів, потрапляння у пастки і знайомство з оточуючим світом та його жорстокими законами. Словом, все, як у людей, якщо бути об’єктивним. Адже всі персонажі комашиного світу обов’язково нагадують когось зі світу людей – злобний маніяк у павутинні, великий бос, на якого працює Оса, лякаючи навіть мохнатого Джмеля, злодійкуваті Жуки. Та й малі друзі зі школи виявляються не кращими за чванькуватих однокласників і пихатих однокласниць багатьох із нас. І нічого цікавого у житті нашої мухи б не сталося, якби вона не познайомилася з комариком Феліксом та гусеницею, яка побачила уві сні свою мрію - ромашкове поле поруч з безмежним океаном. Але нову подругу тримає її незграбне тіло, комарик занадто слабкий, щоб самому щось міняти, тож поодинці нікому не вижити і не здобути свободу. Натомість, якщо розділити всі проблеми на трьох, то в результаті можна отримати не лише захоплюючу історію з глибокою мораллю, але й нагоду замислитися над своїм власним життям.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як не померти на самоті: 5 книг радикального чтива
Герої цих книжок зустрічають привидів свого минулого та відкривають таємниці, які люди ховають один від одного і від усього світу. А все для того, щоб не бути самотніми, почавши говорити про своє, спільне, і знайти справжнє умиротворення і щастя.
Читати більше
Проєктування дерев'яних бань з басейном: усі «за» та «проти»
Чи потрібен у дерев'яній лазні басейн, що потрібно знати при виборі проєкту, переваги та недоліки проєктів лазень із зрубу із внутрішнім басейном, де можна ознайомитися із сучасними проєктами.
Читати більше