творча майстерня "фіра"

5 вересня 2016
Ірина Фаїк
Ми невеличка майстерня "ФІРА" . Розпочалося все з творчого тандему блзько чотирьох років тому, Роман Петрайтис та Ірина Фаїк. Живемо в ідеях та роботі, живемо в Косові. Любимо те що творимо і творимо те що любимо. Захоплюємось кожним новим задумом та перевтілюємо його в нову улюблену форму. В нашій майстерні багато пилу, музики і кави. Розвиваючись безпосередньо в культурному осередку Гуцульщини, черпаємо натхнення з народних джерел. Відродження та збагачення сьогодення культурними надбаннями минулих часів є одним із наших завдань, проте, здобувши освіту в КІПДМ ЛНАМ, звикли приступати до справи більш обширнішше. Ми створюємо нові унікальні авторські речі, зручні та унітарні для повсякдення, з ноткою автентичності. Зараз працюємо з керамікою та шкірою, експерементуємо з поєднанням різноманітних матеріалів, долучаємо скло та текстиль.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

20 всесвітньо відомих будівель і статуй під час будівництва
Статуя Свободи, Бурдж Халіфа, Ейфелева вежа — всі хочуть їх побачити. Адже вони — дивовижні. Але скільки потрібно було зусиль і часу, щоб їх побудувати. Ми відшукали рідкісні фото цих статуй і будівель на етапі будівництва.
Читати більше
Як стати письменником? — 5 книг, в яких про це можна дізнатися
У цих книжках — майже все про письменництво: від щоденної праці до кохання класиків. При цьому, що саме для нього означає "література", кожен з авторів розуміє по-своєму, тож на відміну від "офіційних" часів можемо вибирати.
Читати більше