Три ознаки того, що стосунки з чоловіком вас руйнують

10 вересня 2019
Олена Українка
Коли жінка дійсно закохана і вступає у відносини з, як вона думає, «чоловіком всього свого життя», то вона часто може досить довго не помічати тривожних сигналів в його поведінці і ставленні до неї.

Саме тому так важливо бути дуже уважною і дійсно бачити перед собою реального чоловіка, з яким вам, можливо, доведеться зв'язати своє життя, а не якогось вигаданого персонажа і казкового принца, який врятує вас від усіх бід і будете ви жити довго і щасливо. Тому, любі мої пані, знімайте вже свої улюблені рожеві окуляри і подивіться, чи немає у ваших відносинах з чоловіком цих трьох основних ознак того, що ці відносини вас руйнують, а не навпаки — роблять вас дійсно щасливою і гармонійною.

3 ознаки того, що відносини діють на вас руйнівно

1. Ви не можете йому ні в чому заперечити

Якщо ви боїтеся його реакції або того, що він вас кине і піде, адже він уже не раз вам цим погрожував за ваш «непослух» і тому ви так і продовжуєте в усьому з ним погоджуватися, навіть якщо вам це і зовсім не подобається, то це дуже поганий сигнал.

Пам'ятайте, що в здорових відносинах ви, як і ваш партнер, маєте повне право на власну думку і позицію щодо чого-небудь. Ви маєте повне право висловлювати їх і говорити тверде і впевнене «ні», якщо вам щось не подобається і ви не хочете це робити з власної волі.

І якщо ваш чоловік дійсно вас любить і поважає, то він не буде маніпулювати вашими почуттями до нього і страхом втратити або якось його образити у своїх власних цілях і в тому, щоб якось вас підпорядкувати і змусити все робити тільки, як хоче він. Але ж іншого чоловіка, аніж такого, що дійсно любить і шанує вас, впевнена, вам і не потрібно.

Тому завжди сміливо і впевнено кажіть усе, що вас турбує, а не замовчуйте це. І тоді ви разом зможете все вирішити і прийти до якогось спільного компромісу. А інакше, в іншому випадку, ви ризикуєте перетворитися просто в «зручний додаток» до вашого чоловіка, який ще й до всього цього зовсім не буде мати права голосу.

2. Ви забули про всі свої хобі і друзів, адже він не дозволяє вам нікуди без нього ходити

Якщо це дійсно так, то це ще один тривожний сигнал, адже ви ж не в рабстві і «кріпосне право» вже давно скасували. Інше питання, — якщо ви й самі не хочете і на крок від нього відступити. Тоді це вже означає, що ви впали в емоційну, а можливо, навіть і фізичну залежність від нього. І з цим без допомоги хорошого кваліфікованого психолога вам вже буде набагато важче впоратися. Але пам'ятайте, що вихід завжди є.

3. Ви постійно ловите його на обмані, але все одно продовжуєте заплющувати на все це очі, сподіваючись, що зовсім скоро він зміниться і стане таким, «як треба»

Якщо ви постійно виправдовуєте його негідну щодо до вас поведінку, наприклад, те, що він весь час вас обманює, тоді, рано чи пізно  ці відносини повністю зруйнують ваші самооцінку і почуття власної гідності. Адже з часом ви дійсно повірите, що не гідні кращого ставлення до вас.

Тому будете погоджуватися на те, що вже є. Але якщо ваш чоловік не змінюється, хоч ви і просили його більше вам не брехати, тоді змінюватися потрібно вже Вам. І почати з того, що не робити з нього «такого, як треба», а просто залишити його в спокої і зайнятися собою і своїм життям.

І ось тоді ви зустрінете того чоловіка, який дійсно буде вам підходити. А головне, такого, що буде вас не руйнувати, а навпаки — дійсно любити і робити щасливою, чого я вам щиро бажаю. Успіхів!

Здійснено переклад.

Авторка статті — Вікторія Кирста.

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com